Veiling: Veiling 27 sessie 2

533. Beeld Indonesië

Houten sculptuur van een strijder.

536. Messing kandelaren en luchter tweede helft 20e eeuw

Messing kandelaren en luchter tweede helft 20e eeuw

781. Zilver, lot (5 x) etnische sieraden, midden 20e eeuw.

Zilver, lot (5 x) etnische sieraden, midden 20e eeuw. A. Halsketting met Amethist en Turkoois gemerkt: Mexico. B. Halsketting met bedel van bloemen en 4 kleine bloedkoralen kralen. C. Halsketting met bedel. D. Een armband , Yemen. E. Een paar oorbellen met granaten.

776. Kristal/glas 6-armige kroonluchter

Kristal/glas 6-Armageddon kroonluchter, midden 20e eeuw.

707. Lot diverse antieke objecten waarbij een Chinees antieke tinnen doos

Lot diverse antieke objecten, waaronder een gedateerde messen slijpplank en Chinees tinnen doos

706. Theetegel

Gepeste rechthoekige theetegel.

407. Speelgoed vliegtuigen

Twee blikken model vliegtuigen tweede helft 20e eeuw.

463. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw

Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw

668. Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

621. Schaaltje met lepel, China 19e eeuw

Schaaltje met lepel, China 19e eeuw

619. Twee Chinese deksel potten, tweede helft 20e eeuw

Twee Chinese deksel potten, tweede helft 20e eeuw.

632. Plastiek Abbering

Aardewerken bolvormige plastiek.

674. Gemberpot en vazen China en Japan 19e eeuw

Gemberpot en vazen China en Japan 19e eeuw

616. Porseleinen kom, Kanton, China, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen kom, Kanton, China, tweede helft 20e eeuw

613. Stoel

Houten stoel met stoffen zitting eerste helft 20e eeuw.

602. Kapstok

598. Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930

Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930

596. Modelauto's

Modelauto's veelal Burago made in Italy. 13 stuks.

581. Linoleumsnede en etsplaat

Etsplaat van de Bond van Volkstuinders. Linoleumsnede van Hollandse leeuw van de 7 provinciën.

585. Schilderij, G.J. Adema

Schilderij, dravende Arabische hengst, olieverf op doek. Gesigneerd G.J. Adema (Franeker 1898-1981 Leeuwarden). Zijn bekendste werk is het bronzen beeld van de Friese stamboek koe (1954) in Leeuwarden dat in de volksmond de bijnaam "Us Mem" kreeg.

568. Eierschaal porseleinen op en schotels, Japan, ca. 1920

Eierschaal porseleinen kop en schotels, Japan, ca. 1920

547. Groene specht in vitrine

Vitrine met opgezette groene specht.

519. Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw

Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw

517. Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900

Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900

9725 CT Groningen