482. Gebronde sculptuur van Belgische soldaat, Emille Guillemin

Een gebronsde sculptuur van een Belgische soldaat. Gesigneerd Staande op houten voetstuk met naamplaatje.

Kavelnummer en naam 482. Gebronde sculptuur van Belgische soldaat, Emille Guillemin
Veiling Veiling 27 sessie 2

Hoogte 40 cm en breedte 17 cm.

Conditie Beschadigingen.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen