Veiling: Veiling 27 sessie 2

529. Lot aardewerk, P. Regout maastricht 19e en 20e eeuw

Lot aardewerk, P. Regout maastricht, 19e en 20e eeuw

532. Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw

Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw

558. Aardewerk, serviesdeel Koninklijke Goedewaagen Gouda, ca. 1935

Theepot, suikerpot, melkkan en acht kop en schotel.

559. Metaal, divers lot plate, wo. Denemarken, 20e eeuw

Kandelaar, suikerpot,melkkan, dienblad, lepelvaasje, kurk en een sierlepel.

561. Hout e.a. , Decoratief Afrikaans masker. 2e helft 20e eeuw.

Hout e.a. , Decoratief Afrikaans masker. 2e helft 20e eeuw.

567. Porseleinen bord, China, 18e eeuw, Chienlung periode

Porseleinen bord, China, 18e eeuw, Chienlung periode

580. Vaas en inktpot

Inktpot Limoges

588. Rebab, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

Rebab, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw

589. Gereedschap perforator en nietmachine

Antieke perforator en nietmachine afkomstig uit een drukkerij. Begin 20e eeuw.

597. Stoommachine Wilesco

Stoomwals type D365 Wilesco uit de jaren 70 West-Duitsland.

604. Ikonen

Een ikoon van Moeder Gods Hodigitria, een ikoon van Christus Pantokrator.

623. Twee snuif flesjes van glas en amber / resin China 20e eeuw

Een rood flesje gemaakt van kunststof met bijpassend dopje daarbij een melkglazen flesje met gebrandschilderd decor.

625. Iron red miniatuur vaas China 20e eeuw

Kleine vaas met decor van vleermuizen gemerkt aan de onderzijde.

622. Chinees Kangxi bord met floraal decor

Groot bord met gemodelleerde rand. Gemerkt aan de achterzijde bloem in Blauwe ring

630. Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul

Bierpul van Budweiser sports legends.

635. Vaas keramiek Abbering

Aardewerken vaas.

638. Kandelaar

Houten kerk kandelaar eerste helft 20e eeuw.

661. Vintage handtassen

Acht vintage handtassen.

665. Divers lot o.a. zilveren messenleggers

Vijf zilveren messenleggers, zilveren mesje en een potlood en nagelgarnituur.

671. Divers lot Siku miniatuur o.a. bouwmachines en vrachtwagens

Siku metalen miniaturen waaronder bouwmachines, kranen, vrachtwagens en shovels. 15 stuks

675. Aquarel op doek, India, eerste helft 20e eeuw

Aquarel op doek, India, eerste helft 20e eeuw

679. Porselein, divers lot aziatica, China / Japan, 20e eeuw

Porselein, divers lot aziatica, China / Japan, 20e eeuw

684. Houten kist en aardewerk beeld, China, midden 20e eeuw

Houten kist en aardewerk beeld, China, midden 20e eeuw

716. Kristal/glas 5-armige kroonluchter op voet

Kristal/glas 5-armige kroonluchter op voet, midden 20e eeuw.

737. Bestekcassette met visbestek

Bestekcassette met visbestek en losse messen, vorken, dessertlepels.

9725 CT Groningen