Veiling: Veiling 27 sessie 2

445. Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e eeuw

Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e eeuw
Chinoiserie

437. Houten beeld van een liggende boeddha, China, midden 20e eeuw

Houten beeld van een liggende boeddha, China, midden 20e eeuw

573. Porseleinen vaas/paraplubak, China, eind 20e eeuw

Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw

574. Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw

Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw

575. Naaitafel Japans lakwerk

Naaitafel Japans lakwerk eerste helft 20e eeuw

570. Asbakken Holland Product Design en Swatch horloge

Ronde asbak Holland Product Design, 1980-1990. Vierkante asbakken design Paulus van Leeuwen, Holland Product Designs, 1980-1990. En een Swatch horloge.

577. Ansichtkaarten o.a. Leeuwarden

Ansichtkaarten veelal van Leeuwarden, postkaartenalbum niet geheel gevuld.

590. Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw.

586. Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795

Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.

587. Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e en 19e eeuw

Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e en 19e eeuw

583. Schilderij, olieverf op paneel, "Moulin de la Galette Paris"

Schilderij, olieverf op paneel, "Mouiln de la Gazette, Paris". Annotatie op de achterzijde (dans gelegenheid achter de molen zoals ik heb geschetst in 1928). Gesigneerd en gedateerd 25-12-'57.

593. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Marsteller

Schilderij olieverf op doek tafereel van een stal met honden en paarden, gesigneerd À. Marsteller begin 20e eeuw.

609. Houten ton

Houten ton gemerkt PR Craz 25l eerste helft 20e eeuw.

612. Aardewerk Petrus Regout Maastricht

Twee borden en twee kommen Petrus Regout Maastricht decor Timor.

608. Bijzettafel

Eiken houten bijzettafel met twee tegels in onderste bald en koperen sterren op de hoek van de poten. Circa 1920

601. Bord Makkum

Bord Makkum

426. Klokkenstel marmer

Art Deco klokkenstel met beeld van een vrouw uitgevoerd in drie kleuren marmer.

429. Roemers

Twee glazen roemers met emaile beschildering circa 1900.

553. Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw

Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw

631. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Torie

Schilderij van een Drents landschap, gesigneerd A. Torie (Havelte 1896-1969 Meppel) Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.

634. Houten ton

Houten ton gemerkt PR Crasz 25,5l eerste helft 20e eeuw.

640. Lamp

Klassieke schemerlamp met zwarte kap.

636. Amphora vaas Italië

Amphora vaas Italië, hand geschilderd.

639. Prent

Prent circa 1900.

488. Ets Martin van Waning

Ets Martin van Waning (1878- 1972) tafereel van opvliegende eend boven waterplas midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen