Veiling: Veiling 27 sessie 2
445. Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e eeuw
Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e eeuw
Chinoiserie
437. Houten beeld van een liggende boeddha, China, midden 20e eeuw
Houten beeld van een liggende boeddha, China, midden 20e eeuw
573. Porseleinen vaas/paraplubak, China, eind 20e eeuw
Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw
574. Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw
Porseleinen dekselvaas, China, 19e eeuw
575. Naaitafel Japans lakwerk
Naaitafel Japans lakwerk eerste helft 20e eeuw
570. Asbakken Holland Product Design en Swatch horloge
Ronde asbak Holland Product Design, 1980-1990. Vierkante asbakken design Paulus van Leeuwen, Holland Product Designs, 1980-1990. En een Swatch horloge.
577. Ansichtkaarten o.a. Leeuwarden
Ansichtkaarten veelal van Leeuwarden, postkaartenalbum niet geheel gevuld.
590. Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw
Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw.
586. Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795
Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.
587. Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e en 19e eeuw
Aardewerk borden, Delft, Holland, 18e en 19e eeuw
583. Schilderij, olieverf op paneel, "Moulin de la Galette Paris"
Schilderij, olieverf op paneel, "Mouiln de la Gazette, Paris". Annotatie op de achterzijde (dans gelegenheid achter de molen zoals ik heb geschetst in 1928). Gesigneerd en gedateerd 25-12-'57.
593. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Marsteller
Schilderij olieverf op doek tafereel van een stal met honden en paarden, gesigneerd À. Marsteller begin 20e eeuw.
609. Houten ton
Houten ton gemerkt PR Craz 25l eerste helft 20e eeuw.
612. Aardewerk Petrus Regout Maastricht
Twee borden en twee kommen Petrus Regout Maastricht decor Timor.
608. Bijzettafel
Eiken houten bijzettafel met twee tegels in onderste bald en koperen sterren op de hoek van de poten. Circa 1920
426. Klokkenstel marmer
Art Deco klokkenstel met beeld van een vrouw uitgevoerd in drie kleuren marmer.
429. Roemers
Twee glazen roemers met emaile beschildering circa 1900.
553. Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw
Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw
631. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Torie
Schilderij van een Drents landschap, gesigneerd A. Torie (Havelte 1896-1969 Meppel) Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.
634. Houten ton
Houten ton gemerkt PR Crasz 25,5l eerste helft 20e eeuw.
636. Amphora vaas Italië
Amphora vaas Italië, hand geschilderd.
488. Ets Martin van Waning
Ets Martin van Waning (1878- 1972) tafereel van opvliegende eend boven waterplas midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen