631. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Torie
Schilderij van een Drents landschap, gesigneerd A. Torie (Havelte 1896-1969 Meppel) Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap. |
Kavelnummer en naam | 631. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Torie | |
Veiling | Veiling 27 sessie 2 | |
Afmetingen | 49 x 39 cm. |
Conditie | Goed. | |
Startbod | € 100 | |
Verkoopprijs | € 260 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen