Veiling: Veiling 27 sessie 2
434. Lot porselein
Lot van twee porseleinen likeurflessen, een in de vorm van een hond, een in de vorm van en ganzenhoeder en een beeld van van een vrouw.
430. Divers lot porselein
Twee citruspersen, schenkkan, asbak en een beeld made in Japen eerste helft 20e eeuw.
456. Porseleinen beelden met Sancai decoratie, China, 18e eeuw
Porseleinen beelden met Sancai decoratie, China, 18e eeuw
450. Zilveren pijpen standaard met drie pijpen
Zilveren pijpen stander met drie pijpen gemerkt 835 circa 1900.
454. Divers lot zilver
Divers lot zilver waaronder vorkjes, suikerlepels, zoutlepeltje, munt Vindicat en rijgnaald.
458. Djokja zilver lepelvaasje
Djokja zilver lepelvaasje hierbij een verzilverd schaaltje met vlinders.
474. Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw
Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw
442. Zilveren munten 1/2 guldens
Zeven 1/2 guldens; een munt uit 1904, een munt uit 1921, twee munten uit 1922, twee munten uit 1928 en een munt van 1921.
469. Divers lot zilver
Divers lot zilver waaronder theelepels, roomlepels, taartschep en suikerschep
470. Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw
Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw
Drie borden, een kom, drie vaasjes en dekselpot.
472. Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw
Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw
Zes borden en een vaas
484. Porseleinen kop en schotels, Japan, 18e eeuw
Porseleinen kop en schotels, Japan, 18e eeuw. 7 schotel en 6 kommen
748. Houten hoekkast, Holland, midden 20e eeuw
Houten hoekkast, Holland, midden 20e eeuw
614. Commode
Commode met opstand, laden en uitschuifblad circa 1900
620. Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes met floraal decor
Twee vaasjes uit China uit de eerste helft van de 18e eeuw. Een uit de Kangxi periode.
598. Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930
Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930
416. Porseleinen beelden
Diverse porselein figuren, eerste helft 20e eeuw.
422. Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw
Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw
546. Divers lot glaswerk
Divers lot glaswerk waaronder een bord, kom, schalen, schotels en stopfles.
670. Foto's en papieren emblemen Amsterdam
Foto's en emblemen Amsterdam, circa negentien foto's en tweeëntwintig emblemen.
673. Etagère China, tweede helft 20e eeuw
Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw.
681. Messing e.a., ketting met de "hand van Fatima" midden 20e eeuw Noord Afrika.
Messing e.a., ketting met de "hand van Fatima" midden 20e eeuw Noord Afrika. Messing met geëmailleerde delen.
717. Zilver e.a. , lot (26 x) armbanden en kettingen, 20e eeuw.
Zilver e.a. , lot (26 x) armbanden en kettingen, 20e eeuw. Bestaande uit armbanden en kettingen. Diverse armbanden en kettingen zijn van zilver.
9725 CT Groningen