Veiling: Veiling 27 sessie 2

434. Lot porselein

Lot van twee porseleinen likeurflessen, een in de vorm van een hond, een in de vorm van en ganzenhoeder en een beeld van van een vrouw.

420. Vijzels

Twee vijzels, 18e en 19e eeuw.

430. Divers lot porselein

Twee citruspersen, schenkkan, asbak en een beeld made in Japen eerste helft 20e eeuw.

456. Porseleinen beelden met Sancai decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen beelden met Sancai decoratie, China, 18e eeuw

450. Zilveren pijpen standaard met drie pijpen

Zilveren pijpen stander met drie pijpen gemerkt 835 circa 1900.

454. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder vorkjes, suikerlepels, zoutlepeltje, munt Vindicat en rijgnaald.

458. Djokja zilver lepelvaasje

Djokja zilver lepelvaasje hierbij een verzilverd schaaltje met vlinders.

474. Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw

442. Zilveren munten 1/2 guldens

Zeven 1/2 guldens; een munt uit 1904, een munt uit 1921, twee munten uit 1922, twee munten uit 1928 en een munt van 1921.

469. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder theelepels, roomlepels, taartschep en suikerschep

470. Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw
Drie borden, een kom, drie vaasjes en dekselpot.

472. Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw

Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw
Zes borden en een vaas

484. Porseleinen kop en schotels, Japan, 18e eeuw

Porseleinen kop en schotels, Japan, 18e eeuw. 7 schotel en 6 kommen

748. Houten hoekkast, Holland, midden 20e eeuw

Houten hoekkast, Holland, midden 20e eeuw

614. Commode

Commode met opstand, laden en uitschuifblad circa 1900

620. Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes met floraal decor

Twee vaasjes uit China uit de eerste helft van de 18e eeuw. Een uit de Kangxi periode.

598. Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930

Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930

416. Porseleinen beelden

Diverse porselein figuren, eerste helft 20e eeuw.

422. Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

546. Divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een bord, kom, schalen, schotels en stopfles.

670. Foto's en papieren emblemen Amsterdam

Foto's en emblemen Amsterdam, circa negentien foto's en tweeëntwintig emblemen.

673. Etagère China, tweede helft 20e eeuw

Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw.

681. Messing e.a., ketting met de "hand van Fatima" midden 20e eeuw Noord Afrika.

Messing e.a., ketting met de "hand van Fatima" midden 20e eeuw Noord Afrika. Messing met geëmailleerde delen.

705. Ansichtkaarten "Groeten uit"

Circa 200 stuks.

717. Zilver e.a. , lot (26 x) armbanden en kettingen, 20e eeuw.

Zilver e.a. , lot (26 x) armbanden en kettingen, 20e eeuw. Bestaande uit armbanden en kettingen. Diverse armbanden en kettingen zijn van zilver.

9725 CT Groningen