762. (Boeken) G. J. Hengeveld - Het Rundvee (1865) + 1 andere

G. J. Hengeveld - Het Rundvee. Zijne verschillende soorten, rassen en veredeling. Tweede veel vermeerderde en verbeterde uitgave. Haarlem: De Erven Loosjes, 1865. Eerste deel, met 54 platen (2e deel manco). Herbonden met nieuwe schutbladen in blinde halflinnen band. Met uitvouwbare plaat. Platen niet gecollationeerd, ten minste grotendeels compleet. Hierbij: Zwitserland en de Alpen van Savoye in afbeeldingen en tafereelen geschetst. Tweede deel. [Ca. 1850]. Met vele gravures op platen in het blok.

Kavelnummer en naam 762. (Boeken) G. J. Hengeveld - Het Rundvee (1865) + 1 andere
Veiling Veiling 27 sessie 2

Max. 28x22 cm (4to).

Conditie Rundvee: met gebruiksspoortjes. Papier roestvlekkig, enkele kleine vochtspoortjes. Zwitserland: matig. Binding regelmatig los, band met gebruikssporen. Platen met enkele vochtsporen (veelal niet het beeld rakend), voorts algemeen goed.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen