507. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburgh jr.

Landschap, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburg (1917-1997)

Kavelnummer en naam 507. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.C. Kranenburgh jr.
Veiling Veiling 27 sessie 2

40 x 60 cm.

Conditie Goed.
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen