452. Zilveren kandelaar

Duitse zilveren kandelaar gemerkt 800 versierd met florale motieven en twee engelen 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 452. Zilveren kandelaar
Veiling Veiling 27 sessie 2

Hoogte 33 cm en breedte 16,5 cm.

Conditie Goed, kleine beschadiging.
Startbod
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen