509. (Boeken) Oeuvres Completes de Buffon (14 delen)

Oeuvres Completes de Buffon, suivies de ses continuateurs Daubenton, Lacepede (...) et Geoffroy-St.-Hilaire. Bruxelles: Th. Lejeune, 1828/1830. 14 delen. (Deel 15-20 (= de delen met platen), manco!). Uniform gebonden in halfleer.

Kavelnummer en naam 509. (Boeken) Oeuvres Completes de Buffon (14 delen)
Veiling Veiling 27 sessie 2

24x16 cm (8vo)

Conditie Gebruikssporen aan de banden, stukjes leer missend. Binding algemeen goed. Papier in meer of mindere mate roestvlekkig.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen