647. Porseleinen kommen

Porseleinen kommen, transferprint Chinoiserie, Engeland, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 647. Porseleinen kommen
Veiling Veiling 27 sessie 2
Afmetingen Max. hoogte 10,5 cm en diameter 20,5 cm.
Conditie Een kom een haarlijn.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen