322. Barometer/thermometer

Nederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat met florale motieven, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 322. Barometer/thermometer
Veiling Veiling 28 sessie 1

Lengte 60 cm en breedte 30 cm.

Conditie In goede staat, kleine verkleuring barometer.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen