Veiling: Veiling 28 sessie 1

1. Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw

Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

2. Kristallen schaal met zilveren hengsel

Een ronde kristallen schaal, gegolfde rand, ruit-en waaierslijpsel, voorzien van een zilveren hengsel parelrand. Tweede gehalte 835/1000, jaarletter 1919.

Verkocht voor: € 20

3. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland.

Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend.

Verkocht voor: € 140

4. Houten kist ingelegd met parelmoer

Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

5. Terracotta beeld aap met jong

Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw.

6. Chinese armstoelen

Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

7. Beeld St. Marguerite de Tortone

Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone
begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

8. Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw

Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

9. Toverlantaarn

Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's, circa 1900.

10. Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Verkocht voor: € 40

11. Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw

Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans.

12. Bijbel met zilveren sluiting

Bijbel uit 1852 met afbeeldingen.

Verkocht voor: € 600

13. Houten engelen

Twee decoratieve houten engelen.

Verkocht voor: € 20

14. Ellams Duplicator London

Stencil apparaat in mahoniehouten kist van Ellams Duplicator London, model Diaphragm. Circa 1920.

Verkocht voor: € 40

15. Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw

Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

16. Yixing theepot, China, eind 20e eeuw

Yixing theepot eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

17. Glazen stolp met houten bodem

Antieke ovale glazen stolp met houten bodem.

Verkocht voor: € 140

18. Boeddha's

Twee porseleinen boeddha's en een houten boeddha.

Verkocht voor: € 10

19. Splendolux diaprojector in koffer

Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren '60.

20. Boeddha Chiang Saen Thailand

Bronzen Boeddha hoofd Chiang Saen Thailand, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

21. Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

22. Kan, beeld en plaquette

23. Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika

Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" . Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen.

Verkocht voor: € 30

24. Zilver. Divers lot sieraden.

Zilver divers lot sieraden waarvan enkele onedel (3x). Het lot bestaat uit: A. 5 diverse halskettingen waaronder klaver 4 van Esprit en een Art Nouveau hanger (Roos) van Alex Meijer( 1928-1963). B. 5 diverse broches waaronder een Hollands kroeg tafereel van Alex Meijer ( 1928-1963) en waarvan 2 onedel ( gourmet + Nachtwacht) C. 4 diverse armbanden (1 met reparaties). D. En dames quartz horloge van het merk Ancre met massief zilveren band. E. 6 diverse ringen waarvan 2 loop of sloop. F. 8 diverse hangers waarvan 1 loop of sloop en 1 onedel( Maria). + 1 zeeuwse knop schakel.

Verkocht voor: € 60

25. Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

9725 CT Groningen