Veiling: Veiling 28 sessie 1

1 - Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw

Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

2 - Kristallen schaal met zilveren hengsel

Een ronde kristallen schaal, gegolfde rand, ruit-en waaierslijpsel, voorzien van een zilveren hengsel parelrand. Tweede gehalte 835/1000, jaarletter 1919.

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

3 - Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland.

Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend.

Verkocht voor € 140,00

Zilver € 180 - € 230 (Startprijs: € 90,00)

Bekijk kavel

4 - Houten kist ingelegd met parelmoer

Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 90,00

Aziatica € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

5 - Terracotta beeld aap met jong

Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw.

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

6 - Chinese armstoelen

Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

7 - Beeld St. Marguerite de Tortone

Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 100,00

Antiek € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

8 - Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw

Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

9 - Toverlantaarn

Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's circa 1900.

Antiek € 40 - € 100 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

10 - Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 20 - € 60 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

11 - Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw

Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans.

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

12 - Bijbel met zilveren sluiting

Bijbel uit 1852 met afbeeldingen.

Verkocht voor € 600,00

Antiek € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

13 - Houten engelen

Twee decoratieve houten engelen.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

14 - Ellams Duplicator London

Stencil apparaat in mahoniehouten kist van Ellams Duplicator London, model Diaphragm. Circa 1920.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

15 - Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw

Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

16 - Yixing theepot, China, eind 20e eeuw

Yixing theepot eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

17 - Glazen stolp met houten bodem

Antieke ovale glazen stolp met houten bodem.

Verkocht voor € 140,00

Bekijk kavel

18 - Boeddha's

Twee porseleinen boeddha's en een houten boeddha.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

19 - Splendolux diaprojector in koffer

Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren '60.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

20 - Boeddha Chiang Saen Thailand

Bronzen Boeddha hoofd Chiang Saen Thailand, 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

21 - Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Sieraden € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

22 - Kan, beeld en plaquette

Bekijk kavel

23 - Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika

Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" . Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen.

Verkocht voor € 30,00

Etnografica € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

24 - Zilver. Divers lot sieraden.

Zilver divers lot sieraden waarvan enkele onedel (3x). Het lot bestaat uit: A. 5 diverse halskettingen waaronder klaver 4 van Esprit en een Art Nouveau hanger (Roos) van Alex Meijer( 1928-1963). B. 5 diverse broches waaronder een Hollands kroeg tafereel van Alex Meijer ( 1928-1963) en waarvan 2 onedel ( gourmet + Nachtwacht) C. 4 diverse armbanden (1 met reparaties). D. En dames quartz horloge van het merk Ancre met massief zilveren band. E. 6 diverse ringen waarvan 2 loop of sloop. F. 8 diverse hangers waarvan 1 loop of sloop en 1 onedel( Maria). + 1 zeeuwse knop schakel.

Verkocht voor € 60,00

zilveren sieraden. € 80 - € 100 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

25 - Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel