Veiling: Veiling 28 sessie 1
72. Parrot accordeon
Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.
41. Ansichtkaarten
Ansichtkaarten uit Nederland en het buitenland.
88. Curiosa divers lot
Een lot curiosa waaronder een doos, houten beeld en een Gurka dolk uit India.
10. Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw
Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw
42. Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo.
Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo.
146. Metawa tinnen thee servies op Hindeloopen dienblad, eerste helft 20e eeuw
Tinnen thee servies uit Tiel, op Hindeloopen dienblad. Eerste helft 20e eeuw
228. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.
Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven.
24. Zilver. Divers lot sieraden.
Zilver divers lot sieraden waarvan enkele onedel (3x). Het lot bestaat uit: A. 5 diverse halskettingen waaronder klaver 4 van Esprit en een Art Nouveau hanger (Roos) van Alex Meijer( 1928-1963). B. 5 diverse broches waaronder een Hollands kroeg tafereel van Alex Meijer ( 1928-1963) en waarvan 2 onedel ( gourmet + Nachtwacht) C. 4 diverse armbanden (1 met reparaties). D. En dames quartz horloge van het merk Ancre met massief zilveren band. E. 6 diverse ringen waarvan 2 loop of sloop. F. 8 diverse hangers waarvan 1 loop of sloop en 1 onedel( Maria). + 1 zeeuwse knop schakel.
103. Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.
Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.
140. Servies Wedgwood Stratford en Conway
Delen van een servies Wedgwood Stratford en Conway.
122. Servies Wedgwood Moss Rose en Briar Rose
Delen van een koffie-en theeservies Wedgwood Moss Rose en Briar Rose.
62. Geweien
Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.
12. Bijbel met zilveren sluiting
Bijbel uit 1852 met afbeeldingen.
189. Divers lot glaswerk
Divers lot waaronder likeurglazen, onderzetters, glazen en borrelglazen.
168. Etagère China, tweede helft 20e eeuw
Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw.
102. Porseleinen beelden Goebel
174. Divers lot curiosa
Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.
317. Houten kist met ronde deksel
Houten kist met ronde deksel en messing banden.
94. Aardewerk divers lot
Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.
11. Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw
Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans.
48. Glasnegatieven en negatieven
Glasnegatieven circa 50 stuks begin 20e eeuw.
85. Van Melle blik en jaren '70 blik
Lot met twee blikken een Van Melle's Toffees met vogel afbeeldingen en een ander jaren '70 voorraadblik.
22. Kan, beeld en plaquette
9725 CT Groningen