Veiling: Veiling 28 sessie 1

Splendolux Diaprojector in koffer

Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren'60.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

Sieraden € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Porseleinen kaststel goldimari, Japan, tweede helft 20e eeuw

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Bekijk kavel

Bestekset in cassette

Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos.

Curiosa € 30 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Linguaphone platenspeler

Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan taal cursisten om Linguaphone platen te draaien.

Bekijk kavel

Viool, Josef Klotz Mittenwalde anno 1795

Viool Josef Klotz Mittenwalde anno 1795 bouwjaar circa 1960.

Muziekinstrumenten € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Houten masker Fillipijnen

Houten masker Fillipijnen, voor 1975.

Bekijk kavel

Plate divers lot

Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje, Douwe Egberts.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Gebaksvorkjes

Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver).

Zilver € 30 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 18e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 18e eeuw.

Porselein € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Servies Wedgewood Edme

Delen van een servies Wedgewood Edme.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Geweien

Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.

Taxidermie € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Tegels

Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900.

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Bekijk kavel

Parrot accordeon

Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.

Muziekinstrument € 150 - € 200 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Porseleinen dekselpotten, famille verte, China, 20e eeuw

Aziatica € 1600 - € 3000 (Startprijs: € 800,00)

Bekijk kavel

Plate divers lot

Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts.

Bekijk kavel

Aardewerk divers lot

Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

Bekijk kavel

Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten beelden echtpaar, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

Bekijk kavel

Beelden Goebel

Vier porseleinen beelden waarvan drie gemerkt Goebel tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Houten kolenkit

Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Schelpen

lot met diverse grote schelpen.

Bekijk kavel