Veiling: Veiling 28 sessie 1
54. Brons, Broche, hanger en armband. Finland.
Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en kan open, onduidelijk gemerkt.
215. Glazen fotolijstjes
Facet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920.
82. Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.
Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika.
101. Halskettingen
Lot met zes verschillende vintage halskettingen.
49. Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.
Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan + kroon en een onbekend meesterteken.
38. Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.
Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.
80. Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring.
Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring. Gemerkt: 925 en 2 andere merken.
78. Plate divers lot
Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts.
129. Plate divers lot
Divers lot waaronder een asbak, lepels, flesopener, vaasjes, peper & zoutstel en doosjes,
23. Terracotta, Ashanti hoofd, Ghana Afrika
Terracotta, Ashanti hoofd, Ghana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" . Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen.
114. Curiosa divers lot
Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes.
218. Lot diverse messing haken
Lot diversen met o.a vijf kapstokhaken, een slotplaat en messing vogel.
108. Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten
Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900.
154. Borduurschilderij
Borduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa 1900.
115. Eiken vitrine kast
Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900
39. Bestekset in cassette
Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos.
159. Blikken kraantjespot en bloembak
Een blikken kraantjespot en een houten bloembak, 19e eeuw.
160. Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.
Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.
128. Lot emaille
Grijs gevlekt emaille petroleumkan en twee schalen.
145. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen
43. Linguaphone platenspeler
Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan taal cursisten om Linguaphone platen te draaien.
22. Kan, beeld en plaquette
9725 CT Groningen