Veiling: Veiling 28 sessie 1

51 - Plate divers lot

Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje Douwe Egberts.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

52 - Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland

Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland. Gemerkt: KK en 'made in Finland'.

Verkocht voor € 50,00

Sieraden € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

53 - Gebaksvorkjes

Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver).

Verkocht voor € 50,00

Zilver € 30 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

54 - Brons, Broche, hanger en armband. Finland.

Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en kan open, onduidelijk gemerkt.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

55 - Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

Verkocht voor € 60,00

Etnografica € 60 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

56 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

57 - Mamod stoom tractor

Mamod stoom tractor Engeland 1970-1979.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

58 - Buste albast

Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

59 - Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw.

Porselein € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

60 - Curiosa divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een karaf en twee schaaltjes van Adolf Beckert glass Fachschule Steinschönau Bohemen circa 1915.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

61 - Servies Wedgewood Edme

Delen van een servies Wedgewood Edme.

Verkocht voor € 80,00

Curiosa € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

62 - Geweien

Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.

Verkocht voor € 30,00

Taxidermie € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

63 - Centen, stuivers en buitenlands geld

Diverse munten, grotendeels centen en stuivers.

Verkocht voor € 10,00

Numismatiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

64 - Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 70 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

65 - Ingelegd houten kist met decoraties

Houten kist met kostum decoraties.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 30 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

66 - Servies Arzberg

Servies van Arzberg waaronder dekschalen, theekopjes, espressokopjes, borden, koffiepot en serveerschalen.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

67 - "Sickness" masker, Afrika

Hout en divers, zogenaamd "Sickness" masker, Afrikaans ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de gemeenschap om de regels en verantwoordelijkheden na te leven.

Etnografica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

68 - Tegels

Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900.

Verkocht voor € 50,00

Antiek € 20 - € 30 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

69 - Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

70 - Lot oud kant

Lot oud kant, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

71 - Schildersezel

In hoogte verstelbare grenen houten schildersezel op wielen.

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

72 - Parrot accordeon

Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.

Muziekinstrument € 150 - € 200 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

73 - Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika.

Houten beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen.

Etnografica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

74 - Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

Aziatica € 380 - € 550 (Startprijs: € 190,00)

Bekijk kavel

75 - Antieke tegels

Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal.

Verkocht voor € 70,00

Antiek € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel