Veiling: Veiling 28 sessie 1

311. Wereldkaart

Wereldkaart in lijst, reproductie.

72. Parrot accordeon

Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.

41. Ansichtkaarten

Ansichtkaarten uit Nederland en het buitenland.

88. Curiosa divers lot

Een lot curiosa waaronder een doos, houten beeld en een Gurka dolk uit India.

70. Lot oud kant

Lot oud kant, begin 20e eeuw.

10. Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

Chinese vaas naar Kangxi voorbeeld, eind 20e eeuw

42. Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo.

Hout. Etnografisch Beeld. Kinshasa Congo.

146. Metawa tinnen thee servies op Hindeloopen dienblad, eerste helft 20e eeuw

Tinnen thee servies uit Tiel, op Hindeloopen dienblad. Eerste helft 20e eeuw

228. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.

Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven.

24. Zilver. Divers lot sieraden.

Zilver divers lot sieraden waarvan enkele onedel (3x). Het lot bestaat uit: A. 5 diverse halskettingen waaronder klaver 4 van Esprit en een Art Nouveau hanger (Roos) van Alex Meijer( 1928-1963). B. 5 diverse broches waaronder een Hollands kroeg tafereel van Alex Meijer ( 1928-1963) en waarvan 2 onedel ( gourmet + Nachtwacht) C. 4 diverse armbanden (1 met reparaties). D. En dames quartz horloge van het merk Ancre met massief zilveren band. E. 6 diverse ringen waarvan 2 loop of sloop. F. 8 diverse hangers waarvan 1 loop of sloop en 1 onedel( Maria). + 1 zeeuwse knop schakel.

103. Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.

Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.

140. Servies Wedgwood Stratford en Conway

Delen van een servies Wedgwood Stratford en Conway.

122. Servies Wedgwood Moss Rose en Briar Rose

Delen van een koffie-en theeservies Wedgwood Moss Rose en Briar Rose.

62. Geweien

Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.

12. Bijbel met zilveren sluiting

Bijbel uit 1852 met afbeeldingen.

189. Divers lot glaswerk

Divers lot waaronder likeurglazen, onderzetters, glazen en borrelglazen.

168. Etagère China, tweede helft 20e eeuw

Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw.

102. Porseleinen beelden Goebel

174. Divers lot curiosa

Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.

317. Houten kist met ronde deksel

Houten kist met ronde deksel en messing banden.

94. Aardewerk divers lot

Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

11. Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw

Kommen en schotels, China/Japan, 19e eeuw. Kom met figuren en karakter is Japans.

48. Glasnegatieven en negatieven

Glasnegatieven circa 50 stuks begin 20e eeuw.

85. Van Melle blik en jaren '70 blik

Lot met twee blikken een Van Melle's Toffees met vogel afbeeldingen en een ander jaren '70 voorraadblik.

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen