Veiling: Veiling 28 sessie 1

193. Apothekers vijzel

Porseleinen apothekers vijzel met stamper.

171. Apothekers potten

Drie diverse apothekers potten.

178. Apothekers potten

Vijf diverse apothekers potten.

185. Boeddha's

Lot diverse Boeddha beelden.

172. Emaille BK pannenset stapelbaar jaren '50

Emaille BK pannenset uit de jaren '50 die stapelbaar is; een zogenaamde gamel. De set bestaat uit 4 stapelbare pannen waarvan de bovenste met deksel.

192. Mah jong

Mah jong gezelschapsspel in orginele doos, bamboe stenen en benen rekenstokjes. Tweede helft 20e eeuw.

1. Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw

Theepot en kopjes, natuursteen, China, tweede helft 20e eeuw.

179. Karaf en odeurflacons

Een karaf met zilveren voet en twee odeurflacons met zilveren dop en halsrand, tweede helft 19e eeuw. Stopjes odeurflesjes zijn aanwezig.

199. Servies J.J. Geubels Groningen "Old Buckingham"

Servies J.J. Goebels bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan, kom, elf schoteltjes en acht kopjes.

176. Foto albums

Twee foto albums, een album gedeeltelijk gevuld en een met Jugenstil koper beslag. Begin 20e eeuw.

173. Divers lot porselein.

Porselein divers lot waaronder beeldjes, vaasjes en doosjes.

136. Schaal VOC

Aardewerk schaal, blauw wit, bloem motieven met groot VOC logo in het midden.

187. Slabestek en bestek Argental

Argental bestek bestaande uit acht grote verzilverde messen en zes kleine verzilverde messen, hierbij een slabestek met hoorn. Frankrijk, tweede kwart 20e eeuw.

186. Zilveren beursbeugel

Zilveren beursbeugel, circa 1860, met ankerschakeling, voorzien van een kralenbeursje van een jongere datum.

200. Middenfragment majolica

Middenfragment van een recent rondgeslepen platte schotel, zogenaamde majolica. Gevonden bij baggerwerkzaamheden voor de nieuwe jachthaven te Leeuwarden in 1951/1952. Circa 1700.

37. Tafel, design Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen Pelikan Design voor Fritz Hansen

Tafel, model Plano P930, ontworpen door Niels Gammelgaard en Lars Mathiesen van Pelikan Design voor Fritz Hansen. De vierkante tafel heeft een grijze glasplaat en verchroomd stalen poten.

333. Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970

Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.

254. Joan Janssens

Acryl op paneel Niehove

262. Lot zilver

Lot met suiker-, thee- en roomlepel met gelijkende decoratie, hierbij een vork (Ans van Zeist) en een theezeef.

201. Divers lot tin

Divers lot tin waaronder kaarsenstandaards, schenkkan, bord en lepels.

210. Zilveren fotolijstjes

Drie zilveren fotolijsten met houten achterwand, gemerkt 835, circa 1950. En een andere.

272. Schilderij met een voorstelling van waterlelies

Schilderij met een voorstelling van waterlelies, gesigneerd v/d Welle

268. Spreukenbord Harlingen

Blauwe rand met minimale decoratie en de tekst "Bid voor gij eten gaat"

236. Fotolijstjes

Tien diverse fotolijstjes.

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen