Veiling: Veiling 28 sessie 1

101 - Halskettingen

Lot met zes verschillende vintage halskettingen.

Verkocht voor € 20,00

Sieraden € 40 - € 70 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

102 - Porseleinen beelden Goebel

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

103 - Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.

Hout. Bena-Lulua vrouwenfiguur Z.O. Kongo.

Verkocht voor € 30,00

Etnografica € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

104 - Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring.

Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k (gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren kop met daarin 1 grote en 8 kleinere roosgeslepen diamanten.

Verkocht voor € 140,00

Sieraden € 150 - € 200 (Minimumbod: € 80,00)

Bekijk kavel

105 - Tuareg-box

Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg Noord-Afrika tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

106 - Houten kolenkit

Antieke eiken houten kolenkit met messing beslag en originele schep. Circa 1900.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

107 - Schelpen

Lot met diverse grote schelpen.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

108 - Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten

Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900.

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

109 - Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.

Verkocht voor € 30,00

Etnografica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

110 - Lot plate schaal, theebus en kan

Een lot plate met een kan, theebus en een schaal.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

111 - Hutkoffer

Vierkante hutkoffer, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

112 - Plate divers lot

Divers lot waaronder theelepels, doosjes, peper & zout stel en serverblad Londen.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

113 - Glaswerk divers lot

Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels.

Curiosa € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

114 - Curiosa divers lot

Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

115 - Eiken vitrine kast

Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900

Verkocht voor € 80,00

Antiek € 80 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

116 - Divers lot plate

Divers lot waaronder schalen, dienblad en een koffiekan.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

117 - Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt

Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996.

Verkocht voor € 60,00

Design € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

118 - Glas in lood decoraties

Twee gebrandschilderde glas in lood decoraties met een afbeelding van een kerk.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

119 - Wandkaart Nederland

Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden 20e eeuw.

Curiosa € 20 - € 60 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

120 - Art Nouveau kast

Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920.

Verkocht voor € 70,00

Antiek € 120 - € 180 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

121 - Biggles W.E. Johns

Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221 en 250

Verkocht voor € 20,00

Boeken € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

122 - Servies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose

Delen van een koffie-en theeservies Wedgewood Moss Rose en Briar Rose.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 30 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

123 - Balinees houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk verhaal van Rama en Sita, circa 1950.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

124 - Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw

Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

125 - Merklappen, kleedjes en ingelijste merklap

Merklappen 1901/1903

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel