Veiling: Veiling 28 sessie 1

299. Schaal Makkum

Schaal met zilveren Hengsel, Makkum.

250. Stanco Skiczuk

143. Messing haardscherm met putti

Een messing haarscherm met putti.

269. Beeld

Albasten beeld.

308. Voorraadfles

Een voorraadfles, 19e eeuw.

16. Yixing theepot, China, eind 20e eeuw

Yixing theepot eind 20e eeuw.

13. Houten engelen

Twee decoratieve houten engelen.

220. Buikdans sieraden.

Complete set buikdans sieraden, ceintuur, halsketting, armband en oorhangers midden 20e eeuw

224. Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden.

Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden. A. Samengestelde 3-rijig halsketting bestaande uit o.a zoetwater cultivé parels en Agaat met zilveren slot. B. 3 armbanden van onduidelijke samenstelling: Agaat/ Nefriet/ Jade-achtig materiaal.

111. Hutkoffer

Vierkante hutkoffer, begin 20e eeuw.

255. Pastel op papier, gesigneerd A. Torie

"Stilleven van een koperen ketel met een steengoed kruik en vruchten", gesigneerd linksonder A.Torie (1896-1969). Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.

26. Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld

Kommen Tranferprint naar Chinees voorbeeld, 19e eeuw

104. Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring.

Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k (gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren kop met daarin 1 grote en 8 kleinere roosgeslepen diamanten.

203. Halskettingen en armbanden

Negen halskettingen en vier armbanden.

226. Zilveren breipennen en zilveren breipenhouders aan een ketting

Twee zilveren breipenhouders aan een Jasseron ketting, Nederland begin 20e eeuw. Gemerkt met een klein zwaard. Zilveren breipen (rechter op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht leesbaar). Zilveren breipen (linker op foto) met clip, Nederland eind 19e eeuw, gemerkt klein zwaard en meesterteken (slecht leesbaar).

337. Scheepsmodel Lauwerzee

Scheepsmodel van een sleepboot in plastic vitrine.

303. Lichtbak met toverlantaarnplaatjes

Houten bak met een serie plaatjes met voorstelling van ooievaars.

276. Kopergravure naar Peter Paul Rubens

Quist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen.

274. Ets Reinder Homan

Ets van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998.

261. Taartvorkjes

lot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor

216. Kan met beker, designer Bob van Schie, 21e eeuw

Keramiek, kan met beker ontworpen door Bob van Schie, Wassenaar, 21e eeuw

27. Projectieplaatjes Apostolische School en kerken van Nederland

Glas projectieplaatjes van de Apostolische School en kerken van Nederland, circa 150 stuks.

208. Reisnecessaire

Reisnecessaire waaronder een rijgnaald, naaldenhouder, potlood. Ijzer met been, circa 1900.

166. Dekselpot, China

Chinese cilinder vorm biscuit dekselpot, met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Begin 20e eeuw.

124. Satsuma vazen, eerste helft 20e eeuw

Twee Satsuma vazen, Japan, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen