Veiling: Veiling 28 sessie 1
163. Imari borden, Japan 1900
Drie Japans Imari borden, circa 1900.
157. Bestekset Gero in cassette
Bestekset Gero Gromalca in cassette.
144. Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken
Lot met twee olieverf schilderijen. Een gesigneerd met initialen D.O. En een gesigneerd met G. v. Berken. Midden 20e eeuw.
133. Boekbindkunst
116. Divers lot plate
Divers lot waaronder schalen, dienblad en een koffiekan.
142. Divers lot curiosa
Divers lot waaronder theelepels, prent, fotolijst en taartschep.
51. Plate divers lot
Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje Douwe Egberts.
86. Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland.
Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland. Halsketting en armband gemerkt: P. Sarpaneva Finland Bronze. Ring van Hannu Ikonen is uitgevoerd in de bekende 'rendiermos' stijl, gemerkt: Made in finland.
73. Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika.
Houten beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen.
56. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch
Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw.
50. Antieke tegels
Lot met veertien blauw/witte tegels, 18e en 19e eeuw.
4. Houten kist ingelegd met parelmoer
Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw.
29. Vaas en wierook pot, China
Vaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw.
258. Herdenkingslepel
2e gehalte, bekroond met staande figuur en kruis in de hand. Meesterkeur P Cool Sneek 1831-1832 Jaarletter 1827
244. Divers lot curiosa
Divers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen onix ballen en een halsketting.
231. Divers lot plate
Divers lot plate waaronder theelepels, sigarettendoosje, brievenstandaard, brillenkoker en theezeefjes.
46. Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw
Houten beelden en maskers, Indonesië / Bali 20e eeuw
324. Burberrys longline lady's trenchcoat
Burberrys longline lady's trenchcoat
25. Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw
Polychrome kommen, Perzië, eerste helft 20e eeuw.
20. Boeddha Chiang Saen Thailand
Bronzen Boeddha hoofd Chiang Saen Thailand, 20e eeuw.
5. Terracotta beeld aap met jong
Terracotta beeld van een aap met jong, 20e eeuw.
17. Glazen stolp met houten bodem
Antieke ovale glazen stolp met houten bodem.
66. Servies Arzberg
Servies van Arzberg waaronder dekschalen, theekopjes, espressokopjes, borden, koffiepot en serveerschalen.
69. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw
Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.
9725 CT Groningen