144. Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken

Lot met twee olieverf schilderijen. Een gesigneerd met initialen D.O. En een gesigneerd met G. v. Berken. Midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 144. Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken
Veiling Veiling 28 sessie 1

Schilderij met boten 78 x 38 cm en stilleven 35 x 42 cm.

Conditie Grootste schilderij scheuren in het doek.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen