145. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen

Schilderij gesigneerd Willem Jansen (1892-1969) Bergense School.

Kavelnummer en naam 145. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen
Veiling Veiling 28 sessie 1

34 x 44 cm.

Conditie In redelijke staat, lijst beschadigd.
Startbod
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen