56. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 56. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch
Veiling Veiling 28 sessie 1

50,5 x 65 cm.

Conditie Goed.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen