69. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Kavelnummer en naam 69. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw
Veiling Veiling 28 sessie 1

Max. hoogte 10,5 cm en max. diameter 25 cm.

Conditie Goed, beschadiging achterkant beeld.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen