Veiling: Veiling 28 sessie 1 Aziatica Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

€ 20 - € 40

Startprijs: € 10,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Goed, beschadiging achterkant beeld.

Max. hoogte 10,5 cm en max. diameter 25 cm.

Aziatica