Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Veiling: Veiling 28 sessie 1 Aziatica 69 - Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

69 - Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

€ 20 - € 40

Minimumbod: € 10,00

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Goed, beschadiging achterkant beeld.

Max. hoogte 10,5 cm en max. diameter 25 cm.

Aziatica