Veiling: Veiling 28 sessie 1
241. Houten kistjes met inhoud
Divers lot curiositeiten waaronder drie houten kistjes, potloodslijper met kompas, Boeddha, schelp en meer.
243. Strijkijzers, koffiemolen en bloembak
Divers lot curiosa waaronder strijkijzers, koffiemolen en een bloembak.
245. Lederen sigarettenhouders met zilver/goud beslag
Een lederen sigarettenhouder met zilver beslag en initialen ED, circa 1900. Een lederen sigarettenhouder met gouden slot, Nederlands circa 1900.
105. Tuareg-box
Twee met leer beklede kisten, geometrisch vormgegeven reliëf, Tuareg Noord-Afrika tweede helft 20e eeuw.
100. Chinese houten kist
Chinese houten kist, klep aan de voorkant.
120. Art Nouveau kast
Art Nouveau kast met spiegel opstand, messing beslag, geslepen glazen ruitjes, circa 1920.
294. Een lot boeken
Een lot antiquarische titels, waaronder enkele in vroeg 19e eeuwse uitgeversband.
302. Munten in albums
Een lot van 3 albums, deels gevuld met munten.
301. Boek Verblifa 1898-1938
Verenigde Blikfabrieken Amsterdam Uitgave ten behoeve van het 50-jarig bestaan in 1938. Met gekleurde platen.
117. Fibre Pastoe kast, designer Klaas Vogt
Fibre Pastoe kast, ontwerp Klaus Vogt 1996.
161. Dubbel gebogen wortelnoten bureau
Dubbel gebogen wortelnoten bureau, ramskop beslag, onder drie grote lades. Achter de klep tien kleine lades, een klein deurtje en in het keldertje achter een schuifje drie verborgen laadjes. Eind 18e eeuw.
239. Stoven en vuurtest
Een vierkante eiken kerkstoof met messing hengsel, een ronde eiken stoof en een aardewerken vuurtest, 19e eeuw.
240. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968.
Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven.
156. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji
Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.
238. Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw
Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw
312. Plattegrond Delft
Kaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie.
47. Houten masker Fillipijnen
Houten masker Fillipijnen, voor 1975.
109. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.
Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.
321. Dames wollen jas, midden 20e eeuw
Dames schapen bontjas, midden 20e eeuw
55. Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.
Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.
83. Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht
Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot en theepotten.
9725 CT Groningen