Veiling: Veiling 28 sessie 1

59. Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw.

97. Boheems kristal

Boheemskristal.

131. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder dienbladen, melkkannen en suikerpotten veelal Douwe Egberts.

118. Glas in lood decoraties

Twee gebrandschilderde glas in lood decoraties met een afbeelding van een kerk.

153. Divers lot plate

Divers lot waaronder borstels, inktstel, draadglas, glazen en meer.

125. Merklappen, kleedjes en ingelijste merklap

Merklappen 1901/1903

150. Pentekening Texel en krijttekening

Pentekening boerderij Texel van Niek Welboren en krijttekening Jezus van het kruis gehaald.

155. Hanglamp Art Deco

Glazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven.

148. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder blikken, tinnen bord gedateerd 1748 en tinnen maten.

110. Lot plate schaal, theebus en kan

Een lot plate met een kan, theebus en een schaal.

181. Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw.

6. Chinese armstoelen

Twee Chinese houten armstoelen 20e eeuw.

198. Empire stijl lampen

Twee Empire stijl lampen met groen glas en bronzen voet.

190. Lamp glas in lood

Meer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw.

223. Apothekers vijzel

Porseleinen apothekers vijzel met stamper.

207. Apothekers potten

Drie diverse apothekers potten.

195. Buste gips

Buste van een vrouw, eind 19e eeuw.

206. Bord Porceleyne Fles Delft

Blauw wit wandbord Porceleyne Fles Delft
decor met bloemen en vogels, circa 1900.

196. Imari borden, Japan, 19e eeuw.

Vier Japans Imari borden, 19e eeuw.

204. Gemberpotten en sojaflesjes

Vier gemberpotten en twee Japan sojaflesjes.

205. Dameshorloges

Lot met zes dameshorloges.

213. Tegeltableau naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag

Sepiakleurig 6-tegeltableau met voorstelling naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag.

217. Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen.

Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. De licht gemêleerde ketting is van kunststof/ plastic en heeft een schroefslot van hetzelfde materiaal. De donkere Kersen kleurige halsketting is van Bakeliet.

232. Divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder zout-en pepervaatjes en twee vaasjes.

237. Visbestek

Visbestek bestaande uit 6 messen en zes vorken.

9725 CT Groningen