Veiling: Veiling 28 sessie 1

315. Staand horloge George Brown

Schots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste helft 19e eeuw.

151. Chinese houten kist

Chinese houten kist, klep aan de voorkant.

138. Chinese kast

Chinese kast, twee deuren bewerkt met vogels en bloemen.

313. Salontafel

Wortelnoten belijmde salontafel.

320. Eikenhouten partnerdesk

Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten.

318. Eetkamer stoelen

Vier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding.

127. Etalage pop

Etalage pop aangekleed met rokkostuum, hoge hoed en zak horloge.

99. Italiaanse Renaissance Cassone

Italiaanse Cassone, dekenkist of bruidskist, noten hout, rijkelijk versierd met florale motieven, laat renaissance, circa 1700.

319. Eikenhouten graan kist

Antieke eiken houten graankist op poten, 18e eeuw.

335. Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje

Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700.

336. Tijgermahoni schrijfkast

Schrijf/buffetkast, tijgermahonie. Duitse kast, onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een bureaublad herbergt.

265. Chinese houten bak op poten

Oude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw.

259. Roomlepel

Meesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.

252. Arent Ronda

Aquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957.

257. Roomkom

Zilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer, Hoogezand, Groningen Met decoratie van flora.

260. Theelepels

Cassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie.

253. Toulouse Lautrec

3 posters Stedelijk Museum Amsterdam

263. Gouden broche

Letterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram.

281. Postzegels

Een uitgebreid lot albums.

290. Paard met wagen

Paard met houten verkoopwagen groente en fruit.

271. Schilderij, triptiek

Triptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??).

273. Schilderij met voorstelling van een landschap

Gesigneerd TH Oelefs?

275. Aziatische prent

Revolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk.

279. Erhu

Erhu in bijbehorende koffer.

278. Dwarsfluit Sankyo

Dwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer

9725 CT Groningen