Veiling: Veiling 28 sessie 1
315. Staand horloge George Brown
Schots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste helft 19e eeuw.
151. Chinese houten kist
Chinese houten kist, klep aan de voorkant.
138. Chinese kast
Chinese kast, twee deuren bewerkt met vogels en bloemen.
320. Eikenhouten partnerdesk
Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten.
318. Eetkamer stoelen
Vier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding.
127. Etalage pop
Etalage pop aangekleed met rokkostuum, hoge hoed en zak horloge.
99. Italiaanse Renaissance Cassone
Italiaanse Cassone, dekenkist of bruidskist, noten hout, rijkelijk versierd met florale motieven, laat renaissance, circa 1700.
319. Eikenhouten graan kist
Antieke eiken houten graankist op poten, 18e eeuw.
335. Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje
Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700.
336. Tijgermahoni schrijfkast
Schrijf/buffetkast, tijgermahonie. Duitse kast, onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een bureaublad herbergt.
265. Chinese houten bak op poten
Oude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw.
259. Roomlepel
Meesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.
252. Arent Ronda
Aquarel Boerderij Verso 1e prijs SSR Reunisten zit Drenthe 1957.
257. Roomkom
Zilveren 8 kantige roomkom Jaarletter 1864 Meesterkeur T Scheltens Sappemeer, Hoogezand, Groningen Met decoratie van flora.
260. Theelepels
Cassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie.
263. Gouden broche
Letterbroche en een stel oorbellen. 14 karaat. Totaal 3 gram.
290. Paard met wagen
Paard met houten verkoopwagen groente en fruit.
271. Schilderij, triptiek
Triptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??).
273. Schilderij met voorstelling van een landschap
Gesigneerd TH Oelefs?
275. Aziatische prent
Revolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk.
278. Dwarsfluit Sankyo
Dwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer
9725 CT Groningen