Veiling: Veiling 28 sessie 1
287. Een groot lot muntgeld Nederland
Circa 10 kilo koperen munten en aanverwanten.
212. Kopergravure "Kaart van Drenthe" Cornelis Pijnacker
Kopergravure Cornelis Pijnacker (1570-1645) "kaart van Drenthe".
211. Gemberpotten
Twee Chinese beschilderde gemberpotten, aan de onderkant gemerkt, 19e eeuw.
123. Balinees houtsnijwerk
Balinees houtsnijwerk verhaal van Rama en Sita, circa 1950.
295. Een lot zilver
Divers schepwerk, hierbij 2 servetringen en een horloge.
202. Kobaltblauwe persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam
Twee kobaltblauwe tienkantige persglazen schalen, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.
221. Horloges en armbanden
Lot horloges en armbanden, veel sloop.
177. Divers lot fotografie
Divers lot waaronder een fototoestel van Voigtländer, een lucimeter S en drie fotorolletjes.
229. Klompen
Drie paar klompen, een paar bewerkte houten, een paar hout met bewerkt leer op de wreef en een paar hout met lederen schacht. Circa 1900.
2. Kristallen schaal met zilveren hengsel
Een ronde kristallen schaal, gegolfde rand, ruit-en waaierslijpsel, voorzien van een zilveren hengsel parelrand. Tweede gehalte 835/1000, jaarletter 1919.
197. Verzilverde dekschaal en juskommen van gezonken passagiersschip HSDG Madrid
Het 146 meter lange Duitse passagiersschip MADRID van de Hamburg-Sudamerika-Dampschiffs-Gesellschaft (HSDG) is in 1941 bij Den Helder bij de Haaksgronden door Engelse vliegtuigen in brand geschoten. Enige tijd later is het schip geheel onder water verdwenen.
242. Kurkenpers
19e eeuwse gietijzeren kurkenpers voor twee maten kurken.
246. Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika.
Ebbenhout, Makonde beeld. Tanzania Afrika. Groep van 4 mannen.
323. Gietijzeren tuin vazen
Drie gietijzeren tuin vazen naar antiek voorbeeld. 20e eeuw.
248. Wandlamp en hanglamp met pegels
Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.
249. Gietijzeren bel
Gietijzeren bel in de vorm van een hertenkop.
329. Penselenbeker
Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw.
32. Chesterfield kinderbank
Cognac kleurige gecapitioneerde 2-zits Chesterfield kinderbank in opdracht gemaakt, begin jaren '70.
328. Tuinbeelden leeuwen
Twee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild.
98. Tafel Cees Braakman Pastoe
Uitschuifbare eettafel, wengé hout met wit Formica blad, 6-8 personen, uit de Japanse serie, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, jaren '70.
266. Kaart Drenthe, 17e eeuw
Drentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker, 1664) Handgekleurd.
291. Scheepsmodel Furie
Scheepsmodel van een sleepboot in plastic vitrine.
134. Plantentafel
Hoge mahonie houten plantentafel, circa 1920.
22. Kan, beeld en plaquette
9725 CT Groningen