98. Tafel Cees Braakman Pastoe

Uitschuifbare eettafel, wengé hout met wit Formica blad, 6-8 personen, uit de Japanse serie, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, jaren '70.

Kavelnummer en naam 98. Tafel Cees Braakman Pastoe
Veiling Veiling 28 sessie 1

Max. lengte 218 cm en breedte 85 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen (beschadigingen tafelblad).
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen