Veiling: Veiling 28 sessie 1

152. Hollandse eiken linnenkast

Hollandse eiken linnenkast, circa 1900.

132. Tafelkleden en servetten damast

Diverse tafelkleden en servetten waaronder een tafelkleed en servetten met de Martinitoren.

113. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels.

126. Zilveren beugeltas en maliënkolder

Beugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter G, 1916.
Hierbij een kleine zilveren maliënkolder.

139. Boekensteun en doosjes

Divers lot met houten doosjes en boekensteun.

147. Lot sieraden

Lot sieraden drie armbanden, halsketting en horloge.

162. Gebedenboek

Gebedenboek, hout met bamboe, eind 20e eeuw.

330. Lot aardewerk

Lot aardewerk bestaande uit een schenkkan, fruittes en dekselpot.

170. Curiosa divers lot

Bronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod.

141. Pins sport

Lot diverse voetbalclubspeldjes.

15. Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw

Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw.

21. Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

135. Tableau Heilige Maria

Tegeltableau van Heilige Maria.

121. Biggles W.E. Johns

Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221 en 250

164. Klok regulateur

Brass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900.

191. Toverlantaarn met toebehoren

Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse toebehoren, circa 1900.

8. Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw

Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw.

64. Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw

165. Bijzettafel met lade, China, eind 20e eeuw

Chinese bijzettafel met la, eind 20e eeuw.

169. Hoekkast

Klassieke hang hoekkast.

183. Tuinstoel

Tuinstoel hout met ijzer opklapbaar.

182. Lot visnetdrijvers

Lot visnetdrijvers.

180. Apothekers vijzel

Porseleinen apothekers vijzel met stamper.

219. Vijzel Wedgewood

Porseleinen Wedgwood apothekers vijzel met stamper.

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen