Veiling: Veiling 28 sessie 1
152. Hollandse eiken linnenkast
Hollandse eiken linnenkast, circa 1900.
132. Tafelkleden en servetten damast
Diverse tafelkleden en servetten waaronder een tafelkleed en servetten met de Martinitoren.
113. Lot glaswerk
Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels.
126. Zilveren beugeltas en maliënkolder
Beugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter G, 1916.
Hierbij een kleine zilveren maliënkolder.
139. Boekensteun en doosjes
Divers lot met houten doosjes en boekensteun.
147. Lot sieraden
Lot sieraden drie armbanden, halsketting en horloge.
162. Gebedenboek
Gebedenboek, hout met bamboe, eind 20e eeuw.
330. Lot aardewerk
Lot aardewerk bestaande uit een schenkkan, fruittes en dekselpot.
170. Curiosa divers lot
Bronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod.
15. Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw
Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw.
21. Armbanden, 20e eeuw
Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.
121. Biggles W.E. Johns
Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221 en 250
164. Klok regulateur
Brass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900.
191. Toverlantaarn met toebehoren
Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse toebehoren, circa 1900.
8. Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw
Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw.
64. Russische lakdoosjes
Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw
165. Bijzettafel met lade, China, eind 20e eeuw
Chinese bijzettafel met la, eind 20e eeuw.
180. Apothekers vijzel
Porseleinen apothekers vijzel met stamper.
219. Vijzel Wedgewood
Porseleinen Wedgwood apothekers vijzel met stamper.
22. Kan, beeld en plaquette
9725 CT Groningen