Veiling: Veiling 28 sessie 1

76 - Frenologie hoofd L.N. Fowler.

Frenologie hoofd, naar antiek voorbeeld.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

77 - Zilveren bestek

Bestek bestaande uit vijf messen, zes lepels, zes vorken en twee dessertlepels.

Verkocht voor € 220,00

Zilver € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

78 - Plate divers lot

Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

79 - Salontafel met marmerenblad

Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920.

Verkocht voor € 70,00

Antiek € 100 - € 160 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

80 - Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring.

Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring. Gemerkt: 925 en 2 andere merken.

Verkocht voor € 50,00

Sieraden € 60 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

81 - Chromen hanglamp met krullen

Chromen hanglamp met krullen van het merk Intergamma.

Verkocht voor € 50,00

Design € 100 - € 150 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

82 - Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.

Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika.

Verkocht voor € 40,00

Sieraden € 40 - € 60 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

83 - Divers lot servies Hackwood en P. Regout Maastricht

Servies van Hackwood en P. Regout waaronder melkkannen, suikerpot en theepotten.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

84 - Zwart Wedgewood rouw servies

Zwart Wedgewood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

85 - Van Melle blik en jaren '70 blik

Lot met twee blikken een Van Melle's Toffees met vogel afbeeldingen en een ander jaren '70 voorraadblik.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

86 - Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland.

Brons + Agaat. Halsketting, armband en ring. Pentti Sarpaneva en Hannu Ikonen, Finland. Halsketting en armband gemerkt: P. Sarpaneva Finland Bronze. Ring van Hannu Ikonen is uitgevoerd in de bekende 'rendiermos' stijl, gemerkt: Made in finland.

Verkocht voor € 120,00

Sieraden € 140 - € 180 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

87 - Ansichtkaarten in album

Album met ansichtkaarten.

Ansichtkaarten € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

88 - Curiosa divers lot

Een lot curiosa waaronder een doos, houten beeld en een Gurka dolk uit India.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 40 - € 70 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

89 - Horloges

Drie heren Quartz horloges.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

90 - Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers.

Zilver + Carneool +divers. Lot(3), ring en 2 hangers. Lot bestaande uit: A. Zilveren ring met cabochon geslepen Carneool, gemerkt: zwaardje(835) en meesterteken: E.Brinkert, Schoonhoven. B. Zilveren hanger met daarop een afbeelding van de phoenix, gemerkt: 800 en SMS. C. Hanger van onedel metaal verguld en groene stenen.

Verkocht voor € 40,00

Sieraden € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

91 - Brons, Lot(3x) Antieke Manilla's Niger. West Afrika.

Brons, Lot (3x) Antieke Manilla's Niger. West Afrika. Fraai bewerkte en mooie patina. Mannila's werden o.a. als betaalmiddel gebruikt.

Verkocht voor € 40,00

Etnografica € 60 - € 100 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

92 - Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.

Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika. Hanger bestaat uit Carneool met aan de voorzijde een gouden symbool met aan de achterzijde gegraveerde Arabische tekst in de Carneool. Kabelrand als versiering aan de buitenkant. Het hangoog is van 14k goud. Gemerkt: 18.

Verkocht voor € 140,00

Sieraden € 100 - € 150 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

93 - Fornuis

Thebo fornuis met kolenkit en ketel.

Curiosa € 60 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

94 - Aardewerk divers lot

Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

95 - Eikenhouten "Drentse" kast, 18e eeuw

Een eikenhouten tweedeurs zogenaamde "Drentse" kast. Geprofileerde kap en deurpanelen. In de onderkast een lade, voor rustend op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, 18e eeuw (beslag niet origineel).

Verkocht voor € 200,00

Antiek € 200 - € 300 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

96 - Curiosa divers lot

Divers lot waaronder een tegel van De Porceleyne Fles, kommen, schaal, zandloper, bloempot, twee honingpotjes en een kinderservies.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

97 - Boheems kristal

Boheemskristal.

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

98 - Tafel Cees Braakman Pastoe

Uitschuifbare eettafel, wengé hout met wit Formica blad, 6-8 personen, uit de Japanse serie, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, jaren '70.

Verkocht voor € 50,00

Design € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

99 - Italiaanse Renaissance Cassone

Italiaanse Cassone, dekenkist of bruidskist, noten hout, rijkelijk versierd met florale motieven, laat renaissance, circa 1700.

Verkocht voor € 160,00

Bekijk kavel

100 - Chinese houten kist

Chinese houten kist, klep aan de voorkant.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel