126. Zilveren beugeltas en maliënkolder

Beugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter G, 1916.
Hierbij een kleine zilveren maliënkolder.

Kavelnummer en naam 126. Zilveren beugeltas en maliënkolder
Veiling Veiling 28 sessie 1

Max. lengte 36 cm (inclusief hengsel) en breedte 17 cm.

Conditie In goede conditie met gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen