Veiling: Veiling 28 sessie 1

328 - Tuinbeelden leeuwen

Twee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 100 - € 200 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

329 - Penselenbeker

Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

330 - Aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpot

Lot gebruiks aardewerk schenkkan, fruittes en dekselpot.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

331 - Stoeltjes klok

Stoeltjes klok 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

332 - Chinese medicijnkast

Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades.

Verkocht voor € 400,00

Aziatica € 800 - € 1200 (Minimumbod: € 400,00)

Bekijk kavel

333 - Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970

Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.

Verkocht voor € 180,00

Design € 300 - € 400 (Minimumbod: € 150,00)

Bekijk kavel

334 - Boekenkast van meubelfabriek Pander

Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in de kap, circa midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 260,00

Design € 140 - € 220 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

335 - Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje

Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700.

Verkocht voor € 400,00

Antiek € 800 - € 1200 (Minimumbod: € 400,00)

Bekijk kavel

336 - Tijgermahoni schrijfkast

Schrijf/buffetkast, tijgermahonie. Duitse kast, onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een bureaublad herbergt.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

337 - Scheepsmodel Lauwerzee

Scheepsmodel van een sleepboot in plastic vitrine.

Verkocht voor € 90,00

Nautica € 80 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel