Veiling: Veiling 28 sessie 1
84. Zwart Wedgwood rouw servies
Zwart Wedgwood rouwservies bestaande uit o.a. theepot, melkkan, suikerpot en kommen.
316. Schilderij
Schilderij olieverf op doek, Jozef met kindeke Jezus, circa 1700.
325. Borduurwerk
Borduurwerk van vaas met bloemen in ovale zwarte lijst. Circa 1920.
233. Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode
Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode
79. Salontafel met marmerenblad
Salontafel met wit marmerenblad, fraai gestoken houten onderstel circa 1920.
119. Wandkaart Nederland
Elementaire blinde wandkaart van Nederland door R. Bos. Uitgave P. Noordhoff, Groningen. Midden 20e eeuw.
158. Boekbindkunst
74. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw
Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.
81. Chromen hanglamp met krullen
Chromen hanglamp met krullen van het merk Intergamma.
9725 CT Groningen