Veiling: Veiling 28 sessie 1
285. Een lot plateel
Vijf in totaal, Arnhem Gelria en Zenith.
286. M. C. Escher
Metamorphose van M.C. Escher in bijbehorende koker.
289. Tekening Amsterdam
Tekening van de Vijgendam met Beurspoortje (anno 1847) Amsterdam, Wim ten Have.
288. Een lot munt- en papiergeld
Een verzameling internationaal munt- en papiergeld.
293. Lot sierwapens
Een groot lot sierwapens, meest moderne producties.
298. Een lot Longwy
Schaal met vogeldecoratie, hierbij 2 vazen met vlinderdecor. Duitsland, ca. 1920.
300. Een lot zilver
Een bijbel, een parfumflesje en enkele andere items.
296. Mandauer
Mandauer hierbij een koppeltje filigrain wayangpoppen in lijst.
306. Marten Toonder verkeerd verkeer
Uitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds.
309. Kunst, Alfons Blomme
Kunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia'
310. Folders Transport
2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere.
307. Vazen Maastricht
Vazen met Imari decoratie, begin 20e eeuw.
332. Chinese medicijnkast
Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades.
36. Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend"
Reproductie van honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend".
284. Chinese messing kom
Chinese messing kom en een cloissone bloempot.
256. Tafelstuk
Eerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes.
3. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland.
Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend.
305. Architectonische tekeningen
Een lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd.
292. Sculptuur
Hazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas.
9725 CT Groningen