329. Penselenbeker

Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 329. Penselenbeker
Veiling Veiling 28 sessie 1

Hoogte 27 cm en diameter 12 cm.g

Conditie Beschadigingen glazuur.
Startbod
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen