335. Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje

Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700.

Kavelnummer en naam 335. Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje
Veiling Veiling 28 sessie 1

64 x 62 cm.

Conditie In matige staat, beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 400
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen