334. Boekenkast van meubelfabriek Pander

Boekenkast van meubelfabriek Pander, vier deuren met glas, vier lades houtsnijwerk in de kap, circa midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 334. Boekenkast van meubelfabriek Pander
Veiling Veiling 28 sessie 1

Hoogte 176 cm, breedte 260 cm en diepte 43 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen (mist een stukje fineer).
Startbod
Verkoopprijs € 260
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen