Veiling: Veiling 28 sessie 1 Aziatica 4 - Houten kist ingelegd met parelmoer

4 - Houten kist ingelegd met parelmoer

€ 60 - € 90

Minimumbod: € 30,00

Verkocht voor € 90,00

Chinees houten kist ingelegd met gegraveerd parelmoer, begin 20e eeuw.

Inlegwerk beschadigd, enkele stukken parelmoer ontbreekt.

Lengte 22 cm, breedte 22 cm en hoogte 9 cm.

Aziatica