104. Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring.

Een lot bestaande uit: A. een antiek 19e eeuwse 4- rijig collier(klederdracht) met geslepen gitten met rond slot met daarin een heldere geslepen steen. B. Een antieke 19e eeuwse 14k (gemerkt: eikenblad 585)gouden ring met zilveren kop met daarin 1 grote en 8 kleinere roosgeslepen diamanten.

Kavelnummer en naam 104. Zilver, goud, Gitten en Diamant. Een lot: Collier + ring.
Veiling Veiling 28 sessie 1

Collier :  lengte 42,5 cm. Diameter slot: 2 cm. Gewicht: 45 gram. Ring: ringmaat: 18 mm. Diameter kop v.d. ring 13.5 mm. Gewicht: 3.75 gram.

Conditie In goede conditie.
Startbod€ 80
Verkoopprijs € 140
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen