228. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.

Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923. Uitgevoerd met opengewerkte steel en Jugendstil motieven.Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: A.J. Driesen Schoonhoven.

Kavelnummer en naam 228. Zilver, Jugendstil sauslepel, Schoonhoven 1923.
Veiling Veiling 28 sessie 1

Lengte: 23.5 cm. Gewicht: 76 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen