168. Etagère China, tweede helft 20e eeuw

Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 168. Etagère China, tweede helft 20e eeuw
Veiling Veiling 28 sessie 1

Hoogte 68 cm en breedte 23,5 cm.

Conditie Gebruikt, beschadigingen verf.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen