Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.

Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan + kroon en een onbekend meesterteken.

Kavelnummer en naam Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.
Veiling Veiling 28 sessie 1

Halsketting lengte 47 cm en lengte oorbellen 5 cm.

Totaalgewicht: 43 gram.

Conditie In goede conditie.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen