Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Veiling: Veiling 28 sessie 1 Antiek 7 - Beeld St. Marguerite de Tortone

7 - Beeld St. Marguerite de Tortone

€ 80 - € 160

Minimumbod: € 120,00

Verkocht voor € 100,00

Gipsen beeld van St. Marguerite de Tortone begin 20e eeuw.

Beschadigingen.

Hoogte 120 cm en breedte 36 cm.

Antiek