35. Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië.

Goud + 5 geslepen stenen, damesring, Italië. 14k gouden ring, gemerkt: 585 en meesterteken: Italiaanse edelsmid nr. 1385, Vicenza en nog een ander goudmerk.

Kavelnummer en naam 35. Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië.
Veiling Veiling 28 sessie 1

Ringmaat: 19 mm. Gewicht: 2.3 gram.

Conditie In goede conditie met kleine gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen