149. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal

Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal).

Kavelnummer en naam 149. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal
Veiling Veiling 28 sessie 1

Max. hoogte 27 cm en max. diameter 13 cm.

Conditie Goed, beeld vrouw hand beschadigd (missend onderdeel).
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen