90. Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers.

Zilver + Carneool +divers. Lot(3), ring en 2 hangers. Lot bestaande uit: A. Zilveren ring met cabochon geslepen Carneool, gemerkt: zwaardje(835) en meesterteken: E.Brinkert, Schoonhoven. B. Zilveren hanger met daarop een afbeelding van de phoenix, gemerkt: 800 en SMS. C. Hanger van onedel metaal verguld en groene stenen.

Kavelnummer en naam 90. Zilver + Carneool +divers. Lot (3), ring en 2 hangers.
Veiling Veiling 28 sessie 1

Max. lengte 6.6 cm en max. breedte 3,5 cm. Ringmaat: 18.5 mm.

Conditie In goede conditie.
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen