75. Antieke tegels

Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal.

Kavelnummer en naam 75. Antieke tegels
Veiling Veiling 28 sessie 1

13 x 13 cm.

Conditie Beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen