214. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen.

Kavelnummer en naam 214. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.
Veiling Veiling 28 sessie 1

Lengtes resp.: 11.5 en 11.9 cm. Totaal gewicht: 28.3 gram.

Conditie Redelijke conditie met gebruikssporen, enkele beschadigingen. ( zie foto's)
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen