Veiling: Veiling 28 sessie 1

160. Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.

Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.

128. Lot emaille

Grijs gevlekt emaille petroleumkan en twee schalen.

145. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen

43. Linguaphone platenspeler

Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan taal cursisten om Linguaphone platen te draaien.

76. Frenologie hoofd L.N. Fowler.

Frenologie hoofd, naar antiek voorbeeld.

152. Hollandse eiken linnenkast

Hollandse eiken linnenkast, circa 1900.

132. Tafelkleden en servetten damast

Diverse tafelkleden en servetten waaronder een tafelkleed en servetten met de Martinitoren.

113. Lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder glazen, schalen, onderzetters en schotels.

126. Zilveren beugeltas en maliënkolder

Beugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter G, 1916.
Hierbij een kleine zilveren maliënkolder.

139. Boekensteun en doosjes

Divers lot met houten doosjes en boekensteun.

147. Lot sieraden

Lot sieraden drie armbanden, halsketting en horloge.

162. Gebedenboek

Gebedenboek, hout met bamboe, eind 20e eeuw.

170. Curiosa divers lot

Bronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod.

141. Pins sport

Lot diverse voetbalclubspeldjes.

15. Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw

Waterpotten, China, tweede helft 20e eeuw.

21. Armbanden, 20e eeuw

Acht armbanden waaronder 2 zilveren, 20e eeuw.

135. Tableau Heilige Maria

Tegeltableau van Heilige Maria.

121. Biggles W.E. Johns

Biggles geschreven door W.E. Johns. Deel 40, 47, 68, 115, 118, 142, 145, 147, 157, 191, 205, 214, 221 en 250

164. Klok regulateur

Brass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900.

188. Schilderijen

Een schilderij olieverf op doek, drie schilderijen op paneel, circa 1900.

191. Toverlantaarn met toebehoren

Middel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse toebehoren, circa 1900.

149. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal

Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal).

8. Bronzen wierookbrander Japan, 20e eeuw

Vierkante bronzen wierookbrander gedecoreerd met draak, 20e eeuw.

64. Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen