Veiling: Veiling 28 sessie 1

151. Chinese houten kist

Chinese houten kist, klep aan de voorkant.

152. Hollandse eiken linnenkast

Hollandse eiken linnenkast, circa 1900.

153. Divers lot plate

Divers lot waaronder borstels, inktstel, draadglas, glazen en meer.

154. Borduurschilderij

Borduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa 1900.

155. Hanglamp Art Deco

Glazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven.

156. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji

Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.

157. Bestekset Gero in cassette

Bestekset Gero Gromalca in cassette.

158. Boekbindkunst

159. Blikken kraantjespot en bloembak

Een blikken kraantjespot en een houten bloembak, 19e eeuw.

160. Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.

Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.

161. Dubbel gebogen wortelnoten bureau

Dubbel gebogen wortelnoten bureau, ramskop beslag, onder drie grote lades. Achter de klep tien kleine lades, een klein deurtje en in het keldertje achter een schuifje drie verborgen laadjes. Eind 18e eeuw.

162. Gebedenboek

Gebedenboek, hout met bamboe, eind 20e eeuw.

163. Imari borden, Japan 1900

Drie Japans Imari borden, circa 1900.

164. Klok regulateur

Brass Clocks regulateur met romantisch tafereel achter glas. Circa 1900.

165. Bijzettafel met lade, China, eind 20e eeuw

Chinese bijzettafel met la, eind 20e eeuw.

166. Dekselpot, China

Chinese cilinder vorm biscuit dekselpot, met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Begin 20e eeuw.

167. Geweien

Lot met vijf ree geweien.

168. Etagère China, tweede helft 20e eeuw

Hout/Lakwerk etagere, China, tweede helft 20e eeuw.

169. Hoekkast

Klassieke hang hoekkast.

170. Curiosa divers lot

Bronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod.

171. Apothekers potten

Drie diverse apothekers potten.

172. Emaille BK pannenset stapelbaar jaren '50

Emaille BK pannenset uit de jaren '50 die stapelbaar is; een zogenaamde gamel. De set bestaat uit 4 stapelbare pannen waarvan de bovenste met deksel.

173. Divers lot porselein.

Porselein divers lot waaronder beeldjes, vaasjes en doosjes.

174. Divers lot curiosa

Lot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.

175. Leren bureauset

Uitgebreide set leren bureau accessoires.

9725 CT Groningen