Veiling: Veiling 28 sessie 1

322. Barometer/thermometer

Nederlandse holosteric barometer en thermometer op hand gestoken plaat met florale motieven, eind 19e eeuw.

248. Wandlamp en hanglamp met pegels

Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.

249. Gietijzeren bel

Gietijzeren bel in de vorm van een hertenkop.

329. Penselenbeker

Chinees porseleinen penselenbeker met decor van een kraanvogel, 20e eeuw.

32. Chesterfield kinderbank

Cognac kleurige gecapitioneerde 2-zits Chesterfield kinderbank in opdracht gemaakt, begin jaren '70.

328. Tuinbeelden leeuwen

Twee gegoten tuinbeelden, zittende leeuwen met schild.

98. Tafel Cees Braakman Pastoe

Uitschuifbare eettafel, wengé hout met wit Formica blad, 6-8 personen, uit de Japanse serie, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, jaren '70.

266. Kaart Drenthe, 17e eeuw

Drentia Comitatus - Transiselaniae Tabula II (Cornelio Pynacker, 1664) Handgekleurd.

291. Scheepsmodel Furie

Scheepsmodel van een sleepboot in plastic vitrine.

134. Plantentafel

Hoge mahonie houten plantentafel, circa 1920.

93. Fornuis

Thebo fornuis met kolenkit en ketel.

95. Eikenhouten "Drentse" kast, 18e eeuw

Een eikenhouten tweedeurs zogenaamde "Drentse" kast. Geprofileerde kap en deurpanelen. In de onderkast een lade, voor rustend op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, 18e eeuw (beslag niet origineel).

315. Staand horloge George Brown

Schots staand horloge, George Brown, Airdrie Schotland, eerste helft 19e eeuw.

151. Chinese houten kist

Chinese houten kist, klep aan de voorkant.

138. Chinese kast

Chinese kast, twee deuren bewerkt met vogels en bloemen.

313. Salontafel

Wortelnoten belijmde salontafel.

320. Eikenhouten partnerdesk

Eikenhouten bureau, partnerdesk met aan beide kanten toegang tot de kasten.

318. Eetkamer stoelen

Vier Mechelse eetkamer stoelen met rode bekleding.

127. Etalage pop

Etalage pop aangekleed met rokkostuum, hoge hoed en zak horloge.

99. Italiaanse Renaissance Cassone

Italiaanse Cassone, dekenkist of bruidskist, noten hout, rijkelijk versierd met florale motieven, laat renaissance, circa 1700.

319. Eikenhouten graan kist

Antieke eiken houten graankist op poten, 18e eeuw.

335. Schilderij, vermoedelijk Maurits van Oranje

Schilderij, olieverf op doek, Portret van Maurits van Oranje, circa 1700.

336. Tijgermahoni schrijfkast

Schrijf/buffetkast, tijgermahonie. Duitse kast, onder drie laden waarvan de bovenste opengetrokken een bureaublad herbergt.

265. Chinese houten bak op poten

Oude Chinese houten rode bak op poten, 20e eeuw.

259. Roomlepel

Meesterkeur KJ Kanninga Drachten 1866, hierbij een theeduim JF Dijk Dokkum 1854.

9725 CT Groningen