Veiling: Veiling 28 sessie 1

306. Marten Toonder verkeerd verkeer

Uitgave Rijkspostspaarbank (incompleet). Hierbij 6 Albert Heijn uitgaves Thunderbirds.

309. Kunst, Alfons Blomme

Kunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia'

310. Folders Transport

2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere.

307. Vazen Maastricht

Vazen met Imari decoratie, begin 20e eeuw.

304. Prent Vindicat

Ingelijst, Johannes Casper Nienhuis.

331. Stoeltjes klok

Stoeltjes klok 20e eeuw.

332. Chinese medicijnkast

Chinese medicijnkast, kast bestaat uit twee delen, 54 lades.

36. Reproductie honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend"

Reproductie van honderd gulden prent Rembrandt "Christus en de zieken genezend".

284. Chinese messing kom

Chinese messing kom en een cloissone bloempot.

256. Tafelstuk

Eerste gehalte zilver, met binnenbakjes en bijbehorende lepeltjes.

3. Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland.

Zilver, Friese melkkan en suikerpot 1926. Nederland. Beiden uitgevoerd in de typische 'Friese' stijl. Beiden gemerkt: Minerva(A) en jaarletter Q= 1926 en meesterteken: onleesbaar/ onbekend.

305. Architectonische tekeningen

Een lot met 2 architectonische tekeningen, gesigneerd.

292. Sculptuur

Hazewindhond, gesigneerd. Hierbij een lederen kruithoorn, hopjesblik en een Japanse vaas.

299. Schaal Makkum

Schaal met zilveren Hengsel, Makkum.

250. Stanco Skiczuk

143. Messing haardscherm met putti

Een messing haarscherm met putti.

269. Beeld

Albasten beeld.

308. Voorraadfles

Een voorraadfles, 19e eeuw.

16. Yixing theepot, China, eind 20e eeuw

Yixing theepot eind 20e eeuw.

13. Houten engelen

Twee decoratieve houten engelen.

220. Buikdans sieraden.

Complete set buikdans sieraden, ceintuur, halsketting, armband en oorhangers midden 20e eeuw

224. Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden.

Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden. A. Samengestelde 3-rijig halsketting bestaande uit o.a zoetwater cultivé parels en Agaat met zilveren slot. B. 3 armbanden van onduidelijke samenstelling: Agaat/ Nefriet/ Jade-achtig materiaal.

227. Vaas, China, 19e eeuw

Vaas, China, 19e eeuw

81. Chromen hanglamp met krullen

Chromen hanglamp met krullen van het merk Intergamma.

111. Hutkoffer

Vierkante hutkoffer, begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen