Veiling: Veiling 28 sessie 1

201. Divers lot tin

Divers lot tin waaronder kaarsenstandaards, schenkkan, bord en lepels.

202. Kobaltblauwe persglazen schalen, K.P.C. de Bazel Leerdam

Twee kobaltblauwe tienkantige persglazen schalen, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

203. Halskettingen en armbanden

Negen halskettingen en vier armbanden.

204. Gemberpotten en sojaflesjes

Vier gemberpotten en twee Japan sojaflesjes.

205. Dameshorloges

Lot met zes dameshorloges.

206. Bord Porceleyne Fles Delft

Blauw wit wandbord Porceleyne Fles Delft
decor met bloemen en vogels, circa 1900.

207. Apothekers potten

Drie diverse apothekers potten.

208. Reisnecessaire

Reisnecessaire waaronder een rijgnaald, naaldenhouder, potlood. Ijzer met been, circa 1900.

209. Karaffen en borrelglazen

Vier karaffen en twee borrelglazen.

210. Zilveren fotolijstjes

Drie zilveren fotolijsten met houten achterwand, gemerkt 835, circa 1950. En een andere.

211. Gemberpotten

Twee Chinese beschilderde gemberpotten, aan de onderkant gemerkt, 19e eeuw.

212. Kopergravure "Kaart van Drenthe" Cornelis Pijnacker

Kopergravure Cornelis Pijnacker (1570-1645) "kaart van Drenthe".

213. Tegeltableau naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag

Sepiakleurig 6-tegeltableau met voorstelling naar W. Verschuur, Rozenburg Den Haag.

214. Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw.

Zilver, twee breipenhouders met clip, Nederlands 19e eeuw. Fraai bewerkt Gemerkt: Klein zwaard en meestertekens: slechte te lezen.

215. Glazen fotolijstjes

Facet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920.

216. Kan met beker, designer Bob van Schie, 21e eeuw

Keramiek, kan met beker ontworpen door Bob van Schie, Wassenaar, 21e eeuw

217. Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen.

Bakeliet en kunststof. Twee Vintage halskettingen. De licht gemêleerde ketting is van kunststof/ plastic en heeft een schroefslot van hetzelfde materiaal. De donkere Kersen kleurige halsketting is van Bakeliet.

218. Lot diverse messing haken

Lot diversen met o.a vijf kapstokhaken, een slotplaat en messing vogel.

219. Vijzel Wedgewood

Porseleinen Wedgwood apothekers vijzel met stamper.

220. Buikdans sieraden.

Complete set buikdans sieraden, ceintuur, halsketting, armband en oorhangers midden 20e eeuw

221. Horloges en armbanden

Lot horloges en armbanden, veel sloop.

222. Vijzels

Twee vijzels, 18e en 19e eeuw.

223. Apothekers vijzel

Porseleinen apothekers vijzel met stamper.

224. Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden.

Zoetwater cultivé parels + Agaat. Lot(4 x) Halsketting en 3 armbanden. A. Samengestelde 3-rijig halsketting bestaande uit o.a zoetwater cultivé parels en Agaat met zilveren slot. B. 3 armbanden van onduidelijke samenstelling: Agaat/ Nefriet/ Jade-achtig materiaal.

225. Apothekers vijzel en schalen

Een apothekers vijzel, apothekers schaal en diverse stampers en lepels.

9725 CT Groningen