Veiling: Veiling 28 sessie 2 Curiosa Beeld kippen brons

Beeld kippen brons

€ 40 - € 80

Startprijs: € 20,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Bronzen beeldengroep van drie kippen niet gesigneerd tweede helft 20e eeuw.

Goed.

Hoogte 18,5 cm en breedte 15 cm.

Curiosa