Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Veiling: Veiling 28 sessie 2 Curiosa 414 - Beeld kippen brons

414 - Beeld kippen brons

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 30,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Bronzen beeldengroep van drie kippen, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

In goede staat.

Hoogte 18,5 cm en breedte 15 cm.

Curiosa