Veiling: Veiling 28 sessie 2

649. Schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Barbara van Houten

"Stilleven met Japanse vaas, druiven en tomaten", toegeschreven aan Barbara Elisabeth van Houten (1862-1950). Van Houten volgde onder andere opleidingen aan de École du Louvre te Parijs en de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Ze legde zich toe op stillevens, maar schilderde ook portretten.

817. Schuco patent auto 1001

Schuco, Germany blikken Schuco Patent-Auto 1001 met uurwerkmotor jaren 30.

422. Porseleinen vazen "Lente boden" en "Zilverreiger tussen waterlelies", Franklin Porcelain

Twee porseleinen vazen, 20e eeuw. "Lente boden" is gecreëerd door de Japanse kunstenaar Ryu Okazaki, "zilverreiger tussen waterlelies" is gecreëerd door Basil Ede. Beide vazen zijn vervaardigd van fijn porselein en met de hand gedecoreerd 24-karaats goud en in beperkte editie uitgegeven door Franklin Porcelain. Met certificaten.

509. Dolce & Gabbana horloge

Horloge Dolce & Gabbana in orginele doos.

400. Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen

Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen (1938-2016).

835. Houten bouwpakketten Finland

Houten bouwpakketten van een molen en twee huizen. Finland House.

478. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek "Touareg op kameel", signatuur onbekend. Saudi-Arabie 1978.

514. Thonet stoel

Thonet armstoel, begin 20e eeuw.

438. Aardewerk Mobach en Zaalberg

Aardewerk van Mobach en Zaalberg, drie vazen, bloempot en een vierkante schaal.

818. Schuco variant 3041

Schuco, West Germany blikken Varianto-Limo 3041 met uurwerkmotor jaren 50.

465. Boekbindkunst

475. Lot H. N. Werkman

A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio linnen doos met daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman. Hierbij een groot folio map met daarin 12 (van de 20) Chassidische legenden van Werkman in facsimile (incompleet) en een boek over de Chassidische legenden van Werkman [totaal: 3].

482. Schilderij, olieverf op hardboard, gesigneerd John Bevort

Schilderij "duinlandschap", John Bévort, olieverf op hardboard, rechtsonder gesigneerd. Bévort (1917-1996) volgde zijn opleiding bij Chris Agterberg en G. Nijenhuis in Utrecht. Woonde en werkte in Noord Holland, vlak bij de duinen, stond bekend als "de Schoorlse schilder", tweede helft 20e eeuw.

518. 2,5 zitsbank

Leren 2,5 zitbank, met verstelbare zijleuning.

542. Zilveren bonbonschaal met ajourrand

Een ovaal zilveren bonbonschaaltje met ajourrand, tweede gehalte 835. Circa 1930.

800. Dinky Toys Pullmore car transporter 982

Een Pullmore car transporter 982 inclusief loading ramp van Dinky Toys, in originele verpakking.

653. Tafel wengé

Tafel wengé hout, tweede helft 20e eeuw.

665. Butlertray

Engelse houten butlertray, dienblad afneembaar en onderstel inklapbaar, 20e eeuw.

809. Poppen

Lot met elf oude poppen en een los hoofd, eerste helft 20e eeuw.

694. Dekenkist

Eiken dekenkist met floraal snijwerk in de front panelen, rustend op bolpoten, 19e eeuw.

810. Poppen

Lot met drie oude poppen, eerste helft 20e eeuw.

623. Een lot posters

Een divers lot posters, waaronder muziekposters.

807. Dinky Toys

NCB electric van, blauwe tankwagen/Foden en Slumberland vrachtwagen van Dinky Toys.

806. Dinky Toys

Tankwagen, Panhard tankwagen en Trojan Esso bestelwagen van Dinky Toys.

802. Dinky Toys

Ford Sedan, stationwagen, Hillman Minx en een Jaguar 2-deurs van Dinky Toys.

9725 CT Groningen