Veiling: Veiling 28 sessie 2

Catalogus downloaden

400 - Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen

Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen (1938-2016).

Verkocht voor € 80,00

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 120,00)

Bekijk kavel

401 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Franz van Rupprecht

Stilleven, gesigneerd Franz Theodor von Rupprecht (1893-1939). Rechtsboven gesigneerd, circa 1930.

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

402 - Graniver bloembollenschaal, A.D. Copier Leerdam.

Gele graniver bloembollenschaal, ontwerp A.D.. Copier, circa 1930. Glasfabriek Leerdam. Meegeperst monogram ontwerper, octrooinummer 2211987.

Verkocht voor € 220,00

Toegpaste kunst € 160 - € 220 (Startprijs: € 240,00)

Bekijk kavel

403 - H. N. Werkman - Uit de Blauwe Schuit

A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio linnen doos met daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman.

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

404 - Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

405 - Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, "Bosgezicht", olieverf op paneel' rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

406 - Vaas aardewerk

Vaas aardewerk.

Verkocht voor € 10,00

Toegepaste kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

407 - Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros

Schilderij "molen aan het water bij volle maan", olieverf op board, Hero Hette Ros (1872-1964). Autodidact kunstschilder woonde en werkte in en om Scheveningen, midden 20e eeuw.

Kunst € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

408 - Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd met initialen H.K. '97, annotatie op de achterkant, gekocht bij Galerie Goutum in 1997.

Verkocht voor € 40,00

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

409 - Vaas Goldan Talast Noorwegen

Mondgeblazen meerkleurige Goldan Talast vaas. Noorwegen circa 1970. Gemerkt aan de onderkant.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

410 - Map met Indiase prenten

Map met vierentwintig Indiase prenten.

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

411 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos Lussenburg

Schilderij, olieverf op doek, "herfsttafereel aan de Zuiderzee" gesigneerd Johannes (Jos) Lussenburg (Enkhuizen, 1889 - Nunspeet 1975).

Verkocht voor € 450,00

Kunst € 400 - € 600 (Startprijs: € 500,00)

Bekijk kavel

412 - Schrijfkist met toebehoren

19e eeuwse schrijfkist met inkt potje, zandstrooier, 2 kroontjespennen en album amicorum van Christiaan Frederik Kofoed.

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 140,00)

Bekijk kavel

413 - Aardewerk schaal Libelle

Aardewerk schaal met libelle.

Verkocht voor € 30,00

Toegepaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

414 - Beeld kippen brons

Bronzen beeldengroep van drie kippen, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

415 - Vaas plateel

Plateel vaas met donker gekleurde florale motieven.

Verkocht voor € 10,00

Toegepaste kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

416 - Russische ikoon St. Nicholas van Myra

Russische ikoon met metalen riza, gemonteerd achter glas in houten box. St. Nicholas van Myra, 19e eeuw.

Antiek € 800 - € 1200 (Startprijs: € 400,00)

Bekijk kavel

417 - Art Deco tegeldienblad

Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920

Verkocht voor € 10,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

418 - Porseleinen servies Rosenthal Duitsland

Servies van Rosenthal waaronder een koffiepot, melkkan, suikerpot, drie kopjes en vijftien schotels.

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

419 - Tincraquele schaal, Willem Rozendaal Maastricht

Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937.

Verkocht voor € 40,00

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

420 - Beelden brons, gesigneerd Can

Beeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

Verkocht voor € 40,00

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

421 - Bronzen sculptuur "Shell" naar M.C. Escher door Eunwha Kim-Kilian.

Bronzen sculptuur gebaseerd op een houtsnede van M.C. Eschers portret van zijn vrouw Jetta. Ter jubileum van de 100ste geboortedag van de kunstenaar. Uitgevoerd door Eunwha Kim-Kilian, nr 40 van een gelimiteerde oplage van 390. Met certificaat, 1998.

Verkocht voor € 2.200,00

Design € 2000 - € 2500 (Startprijs: € 2.300,00)

Bekijk kavel

422 - Porseleinen vazen "Lente boden" en "Zilverreiger tussen waterlelies", Franklin Porcelain

Twee porseleinen vazen, 20e eeuw. "Lente boden" is gecreëerd door de Japanse kunstenaar Ryu Okazaki, "zilverreiger tussen waterlelies" is gecreëerd door Basil Ede. Beide vazen zijn vervaardigd van fijn porselein en met de hand gedecoreerd 24-karaats goud en in beperkte editie uitgegeven door Franklin Porcelain. Met certificaten.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

423 - Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Toegepaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

424 - Beeld aardewerk Lladro

Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw.

Toegepaste kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel