Veiling: Veiling 28 sessie 2

400. Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen

Tekening, gemengde techniek, gesigneerd Jan Steen (1938-2016).

Verkocht voor: € 80

401. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Franz van Rupprecht

Stilleven, gesigneerd Franz Theodor von Rupprecht (1893-1939). Rechtsboven gesigneerd, circa 1930.

Verkocht voor: € 80

402. Graniver bloembollenschaal, A.D. Copier Leerdam.

Gele graniver bloembollenschaal, ontwerp A.D.. Copier, circa 1930. Glasfabriek Leerdam. Meegeperst monogram ontwerper, octrooinummer 2211987.

Verkocht voor: € 220

403. H. N. Werkman - Uit de Blauwe Schuit

A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio linnen doos met daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman.

Verkocht voor: € 20

404. Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Verkocht voor: € 50

405. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, "Bosgezicht", olieverf op paneel' rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

406. Vaas aardewerk

Vaas aardewerk.

Verkocht voor: € 10

407. Schilderij, olieverf op board, gesigneerd H.H. Ros

Schilderij "molen aan het water bij volle maan", olieverf op board, Hero Hette Ros (1872-1964). Autodidact kunstschilder woonde en werkte in en om Scheveningen, midden 20e eeuw.

408. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd met initialen H.K. '97, annotatie op de achterkant, gekocht bij Galerie Goutum in 1997.

Verkocht voor: € 40

409. Vaas Goldan Talast Noorwegen

Mondgeblazen meerkleurige Goldan Talast vaas. Noorwegen circa 1970. Gemerkt aan de onderkant.

Verkocht voor: € 30

410. Map met Indiase prenten

Map met vierentwintig Indiase prenten.

Verkocht voor: € 20

411. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos Lussenburg

Schilderij, olieverf op doek, "herfsttafereel aan de Zuiderzee" gesigneerd Johannes (Jos) Lussenburg (Enkhuizen, 1889 - Nunspeet 1975).

Verkocht voor: € 450

412. Schrijfkist met toebehoren

19e eeuwse schrijfkist met inkt potje, zandstrooier, 2 kroontjespennen en album amicorum van Christiaan Frederik Kofoed.

Verkocht voor: € 120

413. Aardewerk schaal Libelle

Aardewerk schaal met libelle.

Verkocht voor: € 30

414. Beeld kippen brons

Bronzen beeldengroep van drie kippen, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

415. Vaas plateel

Plateel vaas met donker gekleurde florale motieven.

Verkocht voor: € 10

416. Russische ikoon St. Nicholas van Myra

Russische ikoon met metalen riza, gemonteerd achter glas in houten box. St. Nicholas van Myra, 19e eeuw.

417. Art Deco tegeldienblad

Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920

Verkocht voor: € 10

418. Porseleinen servies Rosenthal Duitsland

Servies van Rosenthal waaronder een koffiepot, melkkan, suikerpot, drie kopjes en vijftien schotels.

419. Tincraquele schaal, Willem Rozendaal Maastricht

Tincraquele schaal, model Coquille, ontwerp Willem Rozendaal voor Kristal Unie Maastricht 1937.

Verkocht voor: € 40

420. Beelden brons, gesigneerd Can

Beeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

Verkocht voor: € 40

421. Bronzen sculptuur "Shell" naar M.C. Escher door Eunwha Kim-Kilian.

Bronzen sculptuur gebaseerd op een houtsnede van M.C. Eschers portret van zijn vrouw Jetta. Ter jubileum van de 100ste geboortedag van de kunstenaar. Uitgevoerd door Eunwha Kim-Kilian, nr 40 van een gelimiteerde oplage van 390. Met certificaat, 1998.

Verkocht voor: € 2200

422. Porseleinen vazen "Lente boden" en "Zilverreiger tussen waterlelies", Franklin Porcelain

Twee porseleinen vazen, 20e eeuw. "Lente boden" is gecreëerd door de Japanse kunstenaar Ryu Okazaki, "zilverreiger tussen waterlelies" is gecreëerd door Basil Ede. Beide vazen zijn vervaardigd van fijn porselein en met de hand gedecoreerd 24-karaats goud en in beperkte editie uitgegeven door Franklin Porcelain. Met certificaten.

Verkocht voor: € 50

423. Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Verkocht voor: € 40

424. Beeld aardewerk Lladro

Lladro aardewerk beeld van zittend meisje, 20e eeuw.

9725 CT Groningen