Veiling: Veiling 28 sessie 2

H.N. Werkman uit De Blauwe Schuit

H.N. Werkman/Ate Zuidhoff. Uit De Blauwe Schuit. Groningen Wolters-Noordhoff 1995 1e druk linnen cassette met 7 facsimiles van druksels in verschillende maten + tekstboek

Kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Schilderij, olieverf op doek, "Cap Martin" gesigneerd Camprio

Schilderij, olieverf opdoek, gesigneerd door Camprio. Pseudoniem voor de kunstschilder John Bevort. Johannes Hubertus Hendrikus Bevort (1917-1996) was een leerling op de academie Artibus te Utrecht van Chris Achtenberg en G. Nijenhuis.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Vaas Goldan Talast Noorwegen

Mondgeblazen meerkleurige Goldan Talast vaas. Noorwegen circa 1970, gemerkt aan de onderkant.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Beeld kippen brons

Bronzen beeldengroep van drie kippen niet gesigneerd tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Art Deco tegeldienblad

Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Beelden brons, gesigneerd Can

Beeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Servies Sigg Zwitserland

Servies bestaande uit een koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan op een dienblad.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Art-Deco roodbakken plastiek van een naakt met bloemen

Roodbakken plastiek van een naakt met bloemen. Initialen CPF.

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Schildering koe op paneel, gesigneerd R. Bennen, 2003

Bekijk kavel

Houten klokken, wo. Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw

Bekijk kavel

Divers lot spelletjes, vooral eerste helft 20e eeuw

Divers lot spelletjes

Speelgoed € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Blikken muziekdoosjes en een plastic robot

Twee draai muziekdoosjes en plastic robot (loopt op batterij).

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine

Technofix 294 Mechanically Operated Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen.

Speelgoed € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel